Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagalnatok ilyen helyzet...

Hogy reagalnatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos. Tegnap a párom szüleinél voltunk.Töluk nem kapott semmit sem a kislany,keresztszuleitol sem, akik a párom testvérei, ok is ott laknak.Tudom,hogy nincsenek olyan jo helyzetben, hogy draga ajandekokat vegyenek, de azert egy aprosagnak is orult volna a lanyom

2016. dec. 26. 13:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
26%

Mert babáról (!!!) van szó, azért.

Ha pici gyereket visznek valahova, illik ajándékot adni, teljesen mindegy milyen nap van.

2016. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szerintem is illik ajandekot, adni. En is ha megyek olyan helyre ahol baba van, viszek valami aprosagot neki
2016. dec. 26. 23:12
 23/43 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem illik, csak lehet. Illik a haziasszonynak virágot, a férfinek pedig italt vinni, ha látogatóba mennek. Itt virág helyett süti volt, de ajándékot ok se vittek. Nem is értem, miért van a kérdező felhaborodva. Nem mellesleg az ajándékozás egy lehetőség, nem kötelező feladat.
2016. dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
54%

"En is ha megyek olyan helyre ahol baba van, viszek valami aprosagot neki"


De itt nem ok mentek vendegsegbe a gyerekhez, hanem a gyereket vittetek hozzájuk.

2016. dec. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Igen mi legalabb ha megyunk viszunk valamit a felnotteknek.Nem vagyok felhaborodva, csak a kislanyomat sajnalom.Karacsony igenis a szeretetrol szol=ajandek.En az anyukamnak vettem ajandekot, o is vett nekem es a babanak is.Szeretjuk egymast es szeretunk egymasnak oromet szerezni.Ha most nem vettek semmit,kitudja ha nagyobb lesz vesznek e. Akkor mar o is fogja erzekelni az unnepeket es hogy nem kapott toluk semmit
2016. dec. 27. 13:24
 26/43 anonim ***** válasza:
28%

"Karacsony igenis a szeretetrol szol=ajandek."

Itt nagyobb gondok vannak mint hogy nem kapott a lányod semmit. Amiből egyébként semmi nem jön még le neki.

2016. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak neveld inkább, aki nem vár el semmit de mindennek örülni tud amit kap és mindent megbecsül.
2016. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
14%
Na még egyszer: te se vittel nekik ajándékot, hiszen az ital és a sutemeny/edesseg/virág az egy átlagos latogatasra illő dolog, nem karácsonyi ajándék. Anyadnak vásároltál, anyosnak nem. Csodás egy meny vagy, biztos imád. Amúgy a szeretet meg az ajándék nem ugyanaz, még véletlenül se. Legalábbis az értelmes embereknél
2016. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Kedves 28_as koszonom a kommentedet.Termeszetesen az edesanyamnak veszek ajandekot.Az "anyos" az aposom elettarsa, vagyis nem az edesanyja,csak egy eloskodo.Apos ajandekat a paromra biztam,o jobban ismeri,de nem vett neki semmit.Toluk nem is vartam el,tudtam, hogy nem varhatok toluk semmit.Keresztszuloktol vartam inkabb el, akik a parom testverei is. Nem azt akartam hogy nekem vegyenek, hanem a kislanynak,ha mar ennire eroltettek a keresztszuloseg dolgot.Veluk jo is a kapcsolat.Talan elfeledkeztek rola.Nem akarom megmondani, hogy mire koltsek a penzuket,egyaltalan nem.Mindegy is,majd ha lesz gyerekuk en is igy fogok viselkedni vele.Nemsokara 1. szulinap is lesz.
2016. dec. 27. 15:33
 30/43 anonim ***** válasza:
30%
Hja, hogy az aposnak majd vesz a párod, az élősködő párjának meg minek. Ezek után miért csodalkozol, hogy ők se vettek semmit a gyerekednek?
2016. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!