Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagalnatok ilyen helyzet...

Hogy reagalnatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos. Tegnap a párom szüleinél voltunk.Töluk nem kapott semmit sem a kislany,keresztszuleitol sem, akik a párom testvérei, ok is ott laknak.Tudom,hogy nincsenek olyan jo helyzetben, hogy draga ajandekokat vegyenek, de azert egy aprosagnak is orult volna a lanyom

2016. dec. 26. 13:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
69%

Legközelebb vigyél valami rajzot a kicsitől hogy ő készítette nektek.

Egy kisbaba még nem tud adni ha erről lenne szo a ti családotokban hogy csak az kap ajandekot aki visz is.

Készithetsz talplenyomatot vagy kézlenyomatot ajándékba.

Nekem is fájna ha egy ártatlan gyermekkel akarnának játszmázni

2016. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az ünnepek tájékán az a legjobb, ha megbeszélitek előre mindenkivel finoman, hogy legyen-e ajándékozás.

Mi is megbeszéltük családon belül, jogy a felnöttek nem ajándékoznak egymásnak, de pl.a gyetekeknek veszünk, még szt is, hogy x értékben.

Így nincs vita, hogy ők pl.vesznek egy 15ezer ft-os valamit mondjuk, mi meg szégyenkeztünk volna egy olcsó, jelképes valamivel.

De ha sok testvér, unokatestvér van, akkor nem ajándékoznánk, max.kézzel készített mézeskalács,üdvözlőkártya, mert sokszor ötezer már egy kész vagyon lenne.

2016. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
A parom csaladjaban felnottek nem ajandekozzak egymast, csak a gyerekek kapnak. Nalunk viszont testvereim is, ajandekot veszunk anyukanknak. Ö is vesz nekunk. Legkozelebb megbeszeljuk. Most is vartam, hogy a keresztszulok megkerdezzek,mert ugye naluk csak a gyerekek kapnak ajandekot, nincs e valamire szuksege a kislanynak.De nem tortent igy.Csak meg mindig nem tudom elkepzelni sem, hogy mi az oka ennek.
2016. dec. 31. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!