Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy anyanak tenyleg nem jar...

Egy anyanak tenyleg nem jar semmi? Tenyleg nem fordithat magara idot? Egy anyanak az a dolga, hogy ellassa a gyermeket de azon felul nem elhet ugy mintha o is ember lenne?

Figyelt kérdés

15 hos lanyom van, nagyon nehez vele mindig is az volt. Eleg surun ejszakazok vele, mindig van valami vagy fogzas vagy betegsegek vagy csak szimplan hiszti es orjonges egesz nap. Allandoan borul a napirendje, nem hagyja az apjat aludni aki masnap dolgozni megy.

En pedig mint az anyuka voltam olyan meresz es a 9 honap veszelyeztett terhesseg es a 15 honap kokemeny gyerekneveles utan mertem magamra is forditani egy kis idot. Kozmetikusnal evek ota most voltam eloszor. Fodraszhoz fel evente jutok el. De eldontottem, hogy valtoztatok, szeretnek jol kinezni, fitt lenni csinos.

Beiratkoztam egy fitness terembe, ahol tul vagyok az elso edzesen. Es mit ad isten? Ma este lazas lett a gyerek, igy vege a fitnessnek. Alighogy elbelekezdtem, mar hagyhatom is abba.

Tudom, majd folytatom ha meggyogyul stb.

Nem. Ez nem errol szol. Ez arrol szol, hogy az anyasaggal veget ert az elet es minden tekintetben megszuntem letezni mint no, mint ember es nekem semmi nem jar.

Sem az ejszakai alvas, sem a kipihentseg erzese, sem a kikapcsolodas sem a fitness ami az egeszsegem megorzesehez kell.

Nagyon ketsegbe vagyok esve, meg soha nem ereztem ilyet.

Tudna valaki kicsit bizatni, hogy lesz e jobb?


2017. febr. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%
A mártrkodás egy dolog, meg értem én hogy el vagy fáradva, de azért nem erős túlreagálás ez, hogy egyszer lemész a fitnessbe és rögtön beteg lesz a lányod. Ezen ennyire ki kell akadni? Meggyógyul és utána mehetsz újra. Nekem kicsit fura, hogy ahelyet, hogy sajnálnád szegényt, itt szenvedsz. Szerencsére nem tartósan lett beteg, le fogsz tudni menni edzeni, talán már most hétvégén, vagy max. a jövő héten.
2017. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kel fel mama szerint egy 15 hosnak mar nem kene felkelni allandoan.

Par napos-hetes idointervallumban minden jo akkor alszik mint a bunda. Aztan valami miatt felkel par napig hetig aztan megint alszik.

Igaz en sem vagyok a legjobb toppon idegileg mar kicsit besokaltam.

Emiatt is akartam mozogni es nem itthon ugralni hanem komolyan elemenni edzeni. Ereztem hogy kell nekem a kikapcs a mozgas mert mar nem birom tovabb. Mindenrol lemondtam mindenrol.

2017. febr. 6. 22:30
 13/42 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Megertelek, de a te esetedben egyszerubb lenne a kötetlen edzes, az ilyen esetekre. Megertelek, de tul gyorsan akarsz mas èletmódot. Jarj futni, vagy edz otthon, nem kell feladni egyből!! :) en itthon edzek a lanyom 4hós kora óta! Nyaron futok biciklizek. Össze vissza van h egy heten 4× de van h csak 1-2 szer. Ahogy kijön. Amit te talaltal, azzal az a baj h nagyon kötött.. :) remèlem èrted. Nalunk ami megszokott h meglegyen a ket nap edzes es kèt hetente egyszer 2-3 ora nekem a baratnoimmel (kàvè, shopping) parom havi ketszer horgaszni megy vagy sörözni.. ez is hianyozhat Neked. H a gyerek nelkul menj valahova akar csak egy òrára! :) kitartas
2017. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
47%

3!gyerekem van,es megsem erzem ugy,hogy nekem ne jarna semmi.

Oke,en pl alapbol nem jarok koznetikushoz,meg kormoshoz.de fodraszhoz is lar havonta,csak mert muszaj.

Ellenben rendszeresen futok,jarok el baratnommel estenkent.

Ha a gyerek alszik,apuka is "vigyazhat" ra.te pedig kimozdulhatsz.jo,nem kondiba,de setalni,beulni valahova.par ora is fel tudja dobni az embert.

Anyud munka utan sem er ra egy oracskara setalni a gyerekkel mig te kondizol?

Enyemek rendszeresen alszanak mamaknal.pedig a legkissebb meg csak 10 hos.

Kell neha magadra szanni idot.

Baratno?o is setalhat a gyerekkel,vagy vigyazhat ra nalatok mig te valahova elmesz.

Nagyon legvegso esetben egyetemista diaklany?

Es amugy meg attol,hogy parod dolgozik meg neha felkelhetne o is ejjel.neki sem esne le a gyuru az ujjarol.te is egesz nap "dolgozol"sot! non-stop.fozol,mosol,takaritasz,gyereket nevelsz,bevasarolsz.miert csak te kelsz ejjel?

En biza neha oldalba bokom paromat,hogy hello,sir a gyerek.szar napunk volt,nem birok kimaszni az agybol.es megy o.pedig o is sokat melozik,sokat maszekol is a rendes munkaja mellett.megis kepes neha felkelni,furdetni,setalni a gyerekkel,vigyazni ra.

2017. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
84%

"Valamilyen segítséget igénybe kellene venned pl.: apuka, nagymama, barátnő, rokon stb."



Öööööööööööööööööööööö??????????????



Van egy ANYUKA és egy APUKA!

Ketten vállalták a gyereket, akkor nehogy már az apuka hős legyen, ha 3 havonta 4 percet a gyerekével foglalkozik.


Biztos neki is van szabadnapja, amikor nem 24 órán keresztül alszik, és szeretne a SAJÁT gyerekével lenni, és ekkor az anyuka kikapcsolódhat, barátnőivel mehet bárhová, vagy akárkivel akárhová.


De tényleg.

Ha vannak nagyszülők, akkor nem is természetesnek kell venni, de néha-néha megkérhetitek őket, cserébe valamiért.

2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
25%

Én a gyermekre is kevésnek tartom az időt, nemhogy magamra


Tényleg jo lenne, ha egy nap nem 3x8, hanem 4x8 orábol állna.

2017. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
53%
*szoval milyen durva már h dolgozunk alszubk kb 8-8 orát és egyszer 8-ba kell belezsufolni az egesz eletünket.
2017. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
53%

*ill nincsc3*8 sem, mert pl 16-kor végzel es este 8-kor aludni kell a kicsinek.

Tehát volt 4 órád gyerekezni, haztartast vezetni, élni..

2017. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell nyafogni,hisztizni,es melodramakat eloadni itt! Gondolkodni kellett volna elobb,hisz egy gyerek nagy felelosseg,nem csak babazasrol szol,meg arrol hogy "jajj de kis edi bédi aranyos". Ha te igy erzel,es gondolod,nem voltal meg felkeszulve arra,hogy vallald azt a gyereket. Mindenkinek tudnia kell hogy mit vallal be,de a mai "anyukak"es anyukajeloltel nagyon sotetek,es tudatlanok,folyton csak a babazas meg a jaj de edi bedi jar az eszukben,na meg a buvos 2csik,amirol sok idiota azt sem tudja leolvasni hogy az most 2csik,vagy 1csik,aztan mikor meglesz a gyerek,jajj ezt csinalta,jajj azt nem csinalta,miert igy kakil stb.hulyesegek fingjuk sincs a gyereknevelesrol,es ha tortenik egy legaprobb kis dolog is ketsegbe vannak esve,er rinyalnak osszevissza,de beggeg arra van idejuk hogy idejojjenek szetkurtolni az orbitalisan nagy baromsagaikat.
2017. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem miért vannak lepontozva a válaszok!

Szerintem is mártírkodsz és erőssen túldimenzionálsz! Nem kell mindenről lemondani! Én olyan helyre jártam,ahová vihettem magammal a gyereket. Most nyílt egy másik edzőterem,ott már van gyerekmegőrző. És nagyon kicsi koruktól jártam velük edzeni. Jöttek velem,elvoltak,hisz ott voltam mellettük,de mégis kikapcsolódtam én is.

Felejtsd el ezt az alárendelődést! A gyereked és nem a munkaadód! Az életedet te irányítod,helyet kell csinálnod benne a gyereknek és mellette minden másnak. Ez nyilván idő l,de ha egyszer rájössz,hogy milyen időbeosztás a jó,akkor már egyszerűbb lesz.

2017. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!