Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy anyanak tenyleg nem jar...

Egy anyanak tenyleg nem jar semmi? Tenyleg nem fordithat magara idot? Egy anyanak az a dolga, hogy ellassa a gyermeket de azon felul nem elhet ugy mintha o is ember lenne?

Figyelt kérdés

15 hos lanyom van, nagyon nehez vele mindig is az volt. Eleg surun ejszakazok vele, mindig van valami vagy fogzas vagy betegsegek vagy csak szimplan hiszti es orjonges egesz nap. Allandoan borul a napirendje, nem hagyja az apjat aludni aki masnap dolgozni megy.

En pedig mint az anyuka voltam olyan meresz es a 9 honap veszelyeztett terhesseg es a 15 honap kokemeny gyerekneveles utan mertem magamra is forditani egy kis idot. Kozmetikusnal evek ota most voltam eloszor. Fodraszhoz fel evente jutok el. De eldontottem, hogy valtoztatok, szeretnek jol kinezni, fitt lenni csinos.

Beiratkoztam egy fitness terembe, ahol tul vagyok az elso edzesen. Es mit ad isten? Ma este lazas lett a gyerek, igy vege a fitnessnek. Alighogy elbelekezdtem, mar hagyhatom is abba.

Tudom, majd folytatom ha meggyogyul stb.

Nem. Ez nem errol szol. Ez arrol szol, hogy az anyasaggal veget ert az elet es minden tekintetben megszuntem letezni mint no, mint ember es nekem semmi nem jar.

Sem az ejszakai alvas, sem a kipihentseg erzese, sem a kikapcsolodas sem a fitness ami az egeszsegem megorzesehez kell.

Nagyon ketsegbe vagyok esve, meg soha nem ereztem ilyet.

Tudna valaki kicsit bizatni, hogy lesz e jobb?


2017. febr. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Igazad van utolso, nem bantottal meg 😊

Igazabol en anyunal azt lattam h minden gyerek koruli teendot faradtsag nelkul intezett soha nem asitott soha nem volt faradt . Pedig en 16 voltam a legkisebb hugom meg akk szuletett.

Szoval en nem tudtam h ekkora nehezseggel jar a gyerekvallalas. Tenyleg nem. Es meg rajtam kivul sokan vannak igy.

Egyszeruen elveszettnek erzem magam, maganyos vagyok es mar szabadulnek mert mindig csak a nehezseg talal meg a jo soha vagy csak keveset.

En egy csendes maganak valo ember vagyok aki elvan egesz nap. Erre a lanyom egy vehemens akaratos aktiv kisholgy aki pont az ellentetem. Ez eleg nehez szamomra.

Apukat megprobalom jobban belevonni a teendokbe.

Es nem lesz masodik gyerek az ezermillio szazalek. En soha nem akartam most sem valtozott.

2017. febr. 8. 15:19
 42/42 anonim ***** válasza:

Hat nagyon tudlak.sajnalni hogy igy erzel. De ha eleve tudtad hogy nem akarsz gyereket,meg ilyenek,akkor nem kellett volna bevallalnod ,tudni illene elore is azt,meg elore kellene sokaknak nemcsak neked,hogy egy gyerek sok feleloseggel,es maceraval jar. Szoval ennyi.

Csak remenykedj benne hogy hamar felno,es utjara engedheted,es ne vallalj tobb gyereket,mert neked nem valo!

2017. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!