Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom heti 7 csepp...

1 éves kislányom heti 7 csepp vigantolt kap, azaz vasárnaponta 7 cseppet az jó? A napi cseppek valahogy nem jöttek össze sokszor kimaradt. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
sokaktól hallottam hogy lehet igy is, de vannak akik azt mondják ez nem jó..akkor most mi az igaz?

2017. márc. 8. 15:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a gyerekorvos mondta, hogy lehet egyszerre a heti adagot.

Kerdezo, kerdezz ra a gyerekorvosnal, az a biztos.

2017. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
igaz, az lesz a biztos,... már mindenfélét hallottam nekem is egy hozzáértő mondta hogy lehet heti adagban is... köszi :)
2017. márc. 8. 15:53
 13/27 anonim ***** válasza:
45%
Huh, egeszsegugyi kerdesekben SOHA ne netezo idegenekre hallgass, jesszusom....most arra a ket valaszodra gondolok, hogy miket olvastal mas valaszoloknal a heti meg havi adagrol!!
2017. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

A nagyon hozzáértőnek sem ártana elolvasni a mellékelt tájékoztatót.

Mondjuk egyszerűen nem fogom fel, hogy hogy lehet rendszeresen elfelejteni ilyesmit...

2017. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
olyan is volt, aki agyonverte a gyerekét... idióta.
2017. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Ha jelentkezik bármikor hányás, hányinger, akkor az túladagolástol van.
2017. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%

16 os te nagyon okosnak hiszed magad. Ha lehuz ket uveggel, na akkor van tuladagolva!

Is igen, lehet adni egy heti adagot egyszerre. Kerdezzetek gyerekorvost.

2017. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Semmi baja nem lesz 7 csepptől (3500 ne) egyszerre de inkább külön add, az a biztos!
2017. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%

17 a férjem adott több cseppet a kisebbnek, és étvágytalanság, hányinger jelentkezett kb 3 napig utána

Es tanácsként írtam, nem okoskodásbol

2017. márc. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
15-ös attól mert megkérdeztem itt is, attól valszeg nem fogok napi hetet adni neki vagy havi adagot , kérdés volt , a heti egyszer 7 cseppet pedig védőnő mondta hogy lehet, csak hallottam ellene mellette is érveket .. mit idiótázol? ezzel a megnyilvánulással sztem te ne szólalj meg, d vitamin adagolást hasonlítassz agyonvréshez !! grat!!!
2017. márc. 9. 06:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!