Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom heti 7 csepp...

1 éves kislányom heti 7 csepp vigantolt kap, azaz vasárnaponta 7 cseppet az jó? A napi cseppek valahogy nem jöttek össze sokszor kimaradt. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
sokaktól hallottam hogy lehet igy is, de vannak akik azt mondják ez nem jó..akkor most mi az igaz?

2017. márc. 8. 15:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%
És attol mert valaki hülye, követni kell?
2017. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
teljesen jó a heti adagolás. van olyan D-vitamin is, ami havi 1 adag.
2017. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, erre vvoltam kíváncsi, nem pedig arra hogy húú megölöm a gyereket miközben én is hallottam már ezekről azért tettem fel a kérdést!! nem a lustaság miatt
2017. márc. 9. 13:14
 24/27 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem vasarnaponta egyel meg 7x3 adag kajat, hogy egesz heten ne kelljen.
2017. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Háborgók! Nehogy kiengedjétek a gyerekeiteket a napra, mert mentenmeghalnak a brutál D vitamin dózistól!

Mégis, mi baja lesz 7 csepptől?

Semmi!

Ha beteg, külön jót tesz, az immunrendszerének egy ilyen dózis! Olyankor én is minimum 3000 ne-t adok naponta.

2017. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
úristen a hétszeres étkezés meg az ehhez honlítások nagyon értelmes szülőkre vallanak!! GRATU!!! kérdezősködjetek kicsit és ne a kis álomvilágotokban legyetek bebuborékozva azt ajánlom, akik itt leszólják az embert egy ilyen kérdés miatt... :) szerintm akik megölik a gyereket meg olyan kérdések vannak itt hogy azt se tudom hogy szülhetett az illető annyira buta kérdést rak fel azok nem kapnak ilyen leszólásokat de mindegy én meg persze ölöm a kislányt, meg mittudomén na vicceskék vagytok.. akkor ahogy elöttem is írta a válaszoló nyáron zárjátok be a gyereket szerintem is!!! vagy mennyjetek a nasa.hoz hogy miért süt a nap a bolygónkra!! :) meg stb... de kocsit használtok, meg tudja az isten milyen mérgező anyagokat a természet ellen az nem baj? az is árt a gyereknek... akkor remélem mindennel gy vagytok!! további szar napot!!
2017. márc. 9. 17:38
 27/27 anonim ***** válasza:
24%

Akkor add csak tovább nyugodtan az ORVOSI utasításoktól teljesen eltérő módon, hajrá! Nekünk nem árthatsz vele.

További SZÉP estét és kellemes hétvégét!

2017. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!