Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogom beleorulni hogy a...

Nem fogom beleorulni hogy a gyerekemmel leszek a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele de rettegek a szules utáni időkről mikor otthon leszek egész nap a gyerekemmel.

Persze ott lesz a párom , de én a családommal nem vagyok jóban, barátaim nincsenek rokon semmi.

Szóval azon kívül hogy mondjuk a boltba elmegyek semmi nem fog történni.

Kicsit félek.


2017. márc. 15. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

De, valoszinuleg fogod ugy erezni, hogy megorulsz. A terhesseg alatt is fogod ugy erezni, h sose lesz vege.

De el fog mulni es erosebb leszel utana.

2017. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Ezen ne parázz. Ha meglesz a babó, majd látni fogod, hogy mire van igényed és a pároddal közösen kialakítjátok a kis családotok életét. Pl néha a párod vigyáz a babára, te meg sétálsz egyet, vagy csak elugrasz bevásárolni. De babával is mehetsz ide-oda, ha kimozdulsz, már az is feldob. Illetve babysittert is lehet fogadni, és akk
2017. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szóval akkor kettesben is el tudtok menni valahova.
2017. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!