Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem csináltam hülyeséget?

Nem csináltam hülyeséget?

Figyelt kérdés
Fél 5 korul adtam gyerekemnek7 honapos/ panadolt mert fájt valamilye.fél6kor megmértem lázát38 volt,es adtam neki majdnem haromnegyed germicidet.nemlesz baja ugye.
2017. márc. 19. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem valószínű ☺
2017. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 órával később??? Remélhetőleg egy aljalomból nem lesz baj, de ha a máját meg akarjátok tartani....
2017. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Popóban 38? Miért kell ezt rögtön lenyomni??
2017. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
valószìnűleg nem lesz baja, de ne gyógyszerezd óránként, pláne ne ok nélkül! Mert a 38-ra még nem kell rögtön lázcsillapító, csak figyelni kell és több folyadékot itatni vele
2017. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

egyszer nem gond...de tényleg fölösleges kúpozni a gyereket.

fájt valamije? milye? miből gondolod. a 38 fokos "lázat" nem kell csillapítani. az nem láz csak esetleg hőemelkedés.

2017. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert fogalmam sincs ideges voltam első gyerek..lehetne mondani ott a védönö hivjam fel...Na ö multkor epp mondta ha 38 azonnal lázcsillapitás és orvos.. na akkor ugy gondoltam itt talán lesznek akik megnyugtatnak.Mivel nekem nem mondták 38 at egy 7 honaposnak ne csillapitsam.
2017. márc. 20. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!