Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tápszerezem a babámat,...

Ha tápszerezem a babámat, akkor mindennap fertötleniteni kell az üveget, meg a cumit, vagycsak elég simn elmosni? Vagy heti egyszer kifözni? 4 honapos a fiam

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

én kb 2 hetente fertőtlenítem, nekem 8 hó-s, de 7hónapos kora óta használjuk a cumisüveget.

2.gyerek..valahogy őt már nem vagyok olyan óvatos mint az elsőnél.

2010. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél éves korig javasolják a napi fertőtlenítést, utána elég a normál higiénia, de nyáron nagy melegben a "tejes" eszközöket célszerű sterilizálni, a többit nem kell. Az én babám 6 hós és már csak heti egyszer főzöm ki a dolgait, semmi baja nincs. Szép napot! :-)
2010. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hetente sterilizálok. Itt is olvashatsz válaszokat a kérdésedre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hós kori ajánlott minden egyes használat után sterilizálni! Én hidegfertőtlenítőt használok. 5 hós a kislányom és a cuclikat és üvegeket minden használat után, a cumiját minde nap egyszer.
2010. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos, minden étkezés után sterilizálom (mikrós sterilizáló, 2 perc).
2010. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Valamelyik szülés utáni ajándékcsomagban volt egy kis füzetke, abban azt írják, négy hónapos babánál már el lehet hagyni a fertőtlenítést, elég az alapos mosogatás. Szerintem azzal nem ártasz, ha heti egyszer kifőzöd a cumisüvegeket, de túlzásba már nem kell esni, most már ideje erősíteni egy kicsit az immunrendszerét :)
2010. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!