Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják azt, hogy a...

Miért gondolják azt, hogy a Kiara cigányos és viselhetetlen név?

Figyelt kérdés
Most várunk babát es a párommal úgy döntöttünk, a Kiara nevet adjuk. Akiket megkérdeztem barátnőim, munkatársak mind azt mondták h viselhetetlen gáz név. Lehet, hogy mostanában kicsit gyakori, de attól sztem még szép. 30-40 éve minden harmadik gyerek Ildikó Andrea vagy Mónika volt. Most meg Lilik Hannák Emmák és Zoék folynak még a csapbol is. Azokra mégsem mondta es mondja senki h viselhetetlen cigányos divatnevek.

2017. ápr. 17. 19:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon tetszik a Kiara, és én is az Oroszlánkirályban hallottam, de egyáltalán nem zavar, szerettem a rajzfilmet és a szereplőt. Ha úgx vesszük, a Jázmin, Bella stb. is mesefigurás név. Nem élek Magyarországon, nem tudom mennyire számít kisebbségi névnek, de nekem a Zoé is kihívalkodó névnek tűnt amikor először hallottam, de megszoktam és már nem tűnik annak.
2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Gyönyörű neve lesz a babának,a többivel meg ne foglalkozzatok,csak irigyek vagy nincs ízlésük.
2017. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
31%
41%-os, melyik gyonyoruseg a te neved ebbol a harombol, hogy ennyire odavagy?😁
2017. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!