Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szoptatnak, éjjel Hányszo...

Akik szoptatnak, éjjel Hányszor cicil babátok? ( 3,5 hónapos)

Figyelt kérdés
Eddig is alig bírta ki a 4 órát éjszaka. Nappal meg a hármat alig. De most olyan mintha éjjl nappal csak szoptatnék. Szerintem van tejem bőven de szo szerint korog a pocakja. A növekedési ugrásoknál volt ilyen de nem tartott ilyen sokáig. Most 5éjhel alig aludtunk. Igaz a fogával is szenved. Vagy nem tápláló a tejem? Olyan van? Most 7 kilo kereken. 3749gmm a születési súlya.

2017. ápr. 23. 13:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnéztem a fuamnál ugyanigy volt egy kis stagnálás. Én ugy érzem van tejem. Az aszisztens azt kérdezte nem cumizik? Nem azt soha nem engedtem. Nem alszik cicin. 5-8perc alatt tele szívja magát. Ha elveszi a kis száját a cigiről spriccel szerte szét. Érzem ahogy belövel. De az is igaz , hogy nem eszem ugy mert valahogy nincs időm. Most mérnem kell szoptatás előtt és után. Minimum 100milit kell ennie de egyszer evett 100-at egy ora múlva 120-at. Csak jol eszik akkor. De ettől sokkal többet evett egyszerre egy honaposan is. De most oltást is kapott ezért megkináltam hogy megnyugodjon.

2017. ápr. 26. 14:52
 12/12 A kérdező kommentje:
Cigirő=ciciröl. 😊 u hogy javít a telóm.
2017. ápr. 26. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!