Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyának vagy Anyunak hív a...

Anyának vagy Anyunak hív a gyereked? Netán máshogy szólít?

Figyelt kérdés
Mama, vagy Mami? Vagy a neveden? :) Csak kíváncsiságból kérdem. Nálunk eddig anyu volt, most átszokott az anyára (másfél éves).
2010. máj. 14. 21:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

kislányom 2,5 éves és nálunk ez ugy müködik hogy ha nagyon szeretne valamit akkor"ANYA"vagyok de ha csak valami olyanért hiv ami nem fontos akkor a nevemet mondja.Ha nagyon fáj valamije(még nem bujt ki az összes foga)akkor anyuci vagyok.

Szoval nekem sok nevem van.

2010. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Maminak vagy anyának szólít, ha úgy sikerül ada.

21 hónapos

2010. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
:)) Ez nagyon tetszik! Mármint az anyuci, és a neveden szólítás is. :)Szomszéd kisfiú is Juditnak hívja az anyukáját (De ő állandóan). A játszótéren a múltkor megkérdezte egy másik anyuka tőlem, hogy ez a gyerek miért mindig a bébiszitterével jön? :)) Mondtam, hogy ő az anyukája :))
2010. máj. 14. 21:46
 4/41 anonim ***** válasza:
Másfél éves és már hónapok óta anya helyett előszőr nyanyát mondott most meg nanát. Tehát én nana vagyok :D
2010. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
:))) Ha így haladtok Lányok, ma nagyon vigyorgós estém lesz! Tetszenek amit írtok! :))
2010. máj. 14. 21:48
 6/41 anonim ***** válasza:

szia,én 19 vagyok és MÁÁÁÁM-nak hívom anyám:D

mint a mámá-nak hívtam anyámat aztán felnőttem és így maradt:)

2010. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
:)) Ez olyan angolos. Máááám.. :))
2010. máj. 14. 21:49
 8/41 anonim ***** válasza:
Engem anyának szólít a kislányom,a férjemet pedig apa vagy apuka.2,5éves
2010. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
:) Én elolvadok ettől az anyuka- apukától :) Nálunk ez még nem megy, ehhez még kicsi.. :)
2010. máj. 14. 21:51
 10/41 anonim ***** válasza:

pfúú, ha én leírom, nemtudom hogy fogjátok megérteni:D

mi minden szó végére "úd"-ot rakunk. pl. bátyám János, és Jánúdnak hívjuk:D:D:D anya meg ányúd :DD ajj ezt még leírni is ciki, de fogalmam sincs hogy alakult ki:D

2010. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!