Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyának vagy Anyunak hív a...

Anyának vagy Anyunak hív a gyereked? Netán máshogy szólít?

Figyelt kérdés
Mama, vagy Mami? Vagy a neveden? :) Csak kíváncsiságból kérdem. Nálunk eddig anyu volt, most átszokott az anyára (másfél éves).
2010. máj. 14. 21:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
nálunk apupi és anyupi van hogy honnan jött azt márcsak kislányom tudja pont 2hete volt 1éves
2010. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Nalunk ha keserges vagy bujas esetleg könyörges van akkor nyanyuuuu, ha valami sürgös akkor anygyede=anya gyere ide, ha pedig valaki megkerdezi hogy hol van anya akkor ram mutat es mondja a nevemet :D ilyenkor meg tudnam zabalni. 82,5 eves)
2010. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Édesek lehetnek! :) 82,5 évesen már kicsit 'öreg' ez a gyermek, nem gondolod? :)))) (gondolom 2,5 éves lehet) :)
2010. máj. 14. 23:11
 34/41 anonim ***** válasza:
a páromat api apának hívja. én eddig anya voltam, pár napja anyi anya vagyok, hha vmit nagyon akar, akkor a zitát is kiabálja.:)) hétfőn lesz 2 éves a fiam:)
2010. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

hát, az én fiam 4 hónapos, úgyhogy még nem igazán szólít tudatosan sehogy, de ha azt kiabálja, hogy Emme, vagy Hemme, vagy Memme, akkor szoktam szaladni és mondom neki, hogy itt vagyok :) Olyan ari:)

Szoktatnám arra, hogy Mama, Anya

2010. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Gratula a kis két évesnek is, boldog szülinapot! :)


Az utolsó válasz is nagyon tetszik.. Anyuka hozzáállása, ahogy szalad a Memme, Hemme és egyéb kiabálásokra, hogy itt vagyok! :))) Ez nagyon aranyos jelenet!!! :))))


Jóéjt lányok, asszem elteszem magam holnapra ,és köszönöm a sok választ! Szép hétvégét mindenkinek!

2010. máj. 14. 23:41
 37/41 anonim ***** válasza:
3 eves lanyom anyanak hiv de valamikor a keresztnevemen akkor szorakozik direkt velem ranezek es huncut mosolyal mondja neeem..... hanem anyaaa:D
2010. máj. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 és fél éves. Anya és Apa vagyunk neki.

Kb másfél éves koráig csak akkor nevezett meg, ha beteg volt. Nálunk az a vicces, hogy az anyai nagymamáját hívja dédinek, az apait mamának, az anyai dédmamáját zsuzsikának, az apai dédmamáját dédimamának, az anyai ükmamáját pedig szintén mamának:)

2010. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Eszre sem vettem, hogy elirtam :D Van egy 82,5 eves kisfiam :) LoL!

Tenyleg 2,5 eves csak a zarojel nem sikerült:)

2010. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Hát a Zsuzsika se rossz a dédinek! :)


A 82,5 éves kisfiú anyukájának üzenem, hogy sminkeljen, sminkeljen, nehogy véletlenül idősebbnek látszódjék 100-nál :)))))) (ezen annyira jót mosolyogtam).

2010. máj. 15. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!