Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyának vagy Anyunak hív a...

Anyának vagy Anyunak hív a gyereked? Netán máshogy szólít?

Figyelt kérdés
Mama, vagy Mami? Vagy a neveden? :) Csak kíváncsiságból kérdem. Nálunk eddig anyu volt, most átszokott az anyára (másfél éves).
2010. máj. 14. 21:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
elsö vagyok.Mi falun élünk és itt mindenki ismer mindenkit.Ha sétálunk és akkor hiv mikor hallanak mindig olyan csuján néznek rám.Nem is egyszer volt hogy rámszoltak hogy ne hagyam hogy a nevemen hivjon mert ez olyan csunya.Nekem viszont ugy tetszik mikor azt mondja"Csijjja".Én nem szoktatom le rola csak azért mert a sok vénasszanynak nem tetszik.
2010. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
:) Akkor nálatok azt hiszik, hogy valami külföldi néven szólítasz: Ányúd :))
2010. máj. 14. 21:52
 13/41 anonim ***** válasza:
10 éves fiam anyának szólít, a lányom 14 hónapos, ő is anyát mond, már amennyire érteni lehet.
2010. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Anyuci-Apuci

2 éves, 1 hónapja így hív magától:)Imádom!!!

2010. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Igazad van Csilla! Ne is hagyd. Én amúgy direkt tanítom a lányomat az én nevemre, mondja is, de nem hív úgy. Most kezd benne tudatosulni, hogy az Anya és az Ildi ugyanaz :))
2010. máj. 14. 21:53
 16/41 anonim ***** válasza:
Aja, és app. Feltételezem, hogy ez az anya és az apa, mert csak ránk használja, míg mamam mindenki más:D
2010. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
"Aja és app" is, gondolom, még picike lehet, szóval nem 2,5-3 év körüli :))) Aranyos!
2010. máj. 14. 21:55
 18/41 anonim ***** válasza:

Először úgy hívott hogy ana, anya, néha anyu vagyok, meg mostanában anyuci, anyucim. Apa is apa, apuci, és pár napja azt mondta neki hogy apukám. Volt nagy olvadás apa részéről, rögtön kapott a kiscsaj még egy túrórudit. :-)

Néha a nevünket is mondja, de az nem megszólítás miatt, csak ha eszébe jut, vagy kérdezzük.

1,5 éves pont ma

2010. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Én 'anya' vagyok :) de inkább ááánnnnnyááááááááááá (17 hós).
2010. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Amikor tanultak beszélni,a nagyobb lányom anyukámat mamának hivta,én mamu voltam. A kisebbik pedig ajunak hívott. Később anyuka lettem.
2010. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!