Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a babám, holnap...

2 hetes a babám, holnap anyukám fog rá vigyázni. Legyen vele itthon, vagy inkább jöjjenek velem?

Figyelt kérdés

Másfél, nagyon maximum 2 óráról lesz szó.

Anyukám a születése óta minden nap van vele, de eddig sosem vigyázott rá úgy, hogy én ne lettem volna a közelben. Bízok benne, meg már most imádja a lányunkat, csak félek, hogy lesz valami gond és nem tudja megnyugtatni, vagy bármi. Mondjuk nem sírós a pici, eszik-alszik típus, de mi van, ha pont most nem így lesz, vagy bármi...

Manikűröztetni megyek, szóval akár be is jöhetnének velem, vagy addig anya sétálhatna vele a park környékén. De szerinte felesleges nekik is menni, meg hogy a pici valószínűleg fel sem fog ébredni.


2017. máj. 14. 09:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a nagyobb fiam ovis szereplésére kellett mennem amikor ennyi idős volt a pici, mindennel együtt kb. 2 óra volt, megoldotta anyukám. Őszintén mi történhetne??? :) Ha sír, anyukád is meg fogja próbálni megnyugtatni. De jó eséllyel végigalussza.
2017. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%

Irigylem a gátsebed! :-)

Ne vidd be, sétáljanak vagy maradjanak otthon.

2017. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Pénteken szültem, vasárnap hazamehettünk azzal a feltétellel, hogy hétfőn visszamegyek varratszedésre.. Anyukám vitt el, addig a fiam az apjával volt. Fejtem tejet, aludt-evett-aludt. Kb 5 órát voltam távol-

Nyugodtan elmehetsz, ki fogja bírni! Lehet fel sem tűnik majd neki

2017. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

"ügyesen kell szervezni"-nem mindenki tudja másra bízni a gyerekét ezért nem hiszem hogy be kéne szólnod bárkinek.


A kérdésedre válaszolva egy manikür szalonba biztos nem vinném a gyereket hogy szívja a port meg a vegyszereket.

2017. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

az első pár válasz után akartam írni, h csoda, hogy nem estek neked h nincs jobb dolgod a 2 hetes gyerek mellett, de látom közben megjöttek a szupermamik :D engem darabokra szedtek kb mikor 2 hónaposan megkérdeztem, elmennének.e moziba úgy, h a nagyszülők vigyáznának rá.

Szóval szerintem maradjanak csak otthon, a megszokott környezet, illatok, alszik úgyis nagyrészt, nem hisze hogy akkora probléma lenne, amit anyud ne tudna megoldani.

Javaslat: hagyj neki ott egy már hordott pólódat, ha nagyon nem akarna a kicsi megnyugodni, azt felveszi anyud, és érzi a baba az illatodat, megnyugszik. :)



(lepontozók, ide gyűljetek! :D )

2017. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező mondjuk nem a véleményeteket kérte, ha ez fontos neki, akkor mi baja lesz ennyitől a babájának?! Nem napokra készül egyedül hagyni.

Semmi gond nem lesz, hagyd otthon anyukáddal nyugodtan. Egyetértek azokkal akik azt írták, hogy mi baja lehetne? Elesik szaladgálás közben mert nem érte utól a nagyi? :D

Nagyon durva, de én amikor 3 hetes vokt a fiam elugrottam a fodrászhoz :O, és egy egész órára anyukám vigyázott rá.

Írta valaki a gátsebet, egyrészt nekem az első gyerekkel is kb.3 napig fájt, 2 hétig szerintem nem fáj annyira egy gátseb sem, hogy ennyit ne tudna mozogni valaki, vagy legalább is az a ritkább. A másodikat gátvédelemmel szültem, már másnap nem éreztem semmi fájdalmat.

2017. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
Akkor a te gátsebedet is irigylem. :-)
2017. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%
A babának nyilván nem lesz semmi baja, ha otthon marad a nagyival. Az anyuka részéről nem természetes, hogy egy 2 hetes újszülöttet otthon tud hagyni egy teljesen fölösleges dolog miatt.
2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!:)

A pólós ötlet tényleg jó, bár reméljük nem lesz szükség rá.


Nincs gátsebem és már simán tudok mindent csinálni, nem érzem magam zombinak sem, aki fél óra alvásért ölni tudna.


Nem napokról van szó, hanem maximum 2 óráról, ennyi időt még a fürdőben is képes vagyok eltölteni itthon.


Utolsó, akkor nagyon sz..r anya leszek biztosan, ahogyan a környezetemben lévő összes többi anyuka, valamint az én anyukám is!:)

2017. máj. 14. 18:57
 20/22 anonim ***** válasza:
16%

A sok otthon zespedő besavanyodott anyuka, miért gondolja h az márszar anya aki szán magára is udőt ha tud?


Egy 2 hetes baba többnyire eszik alszik. Hivatalban, orvosnál is elvan 2 órát az ember. Vagy az nem gond? Csak az a gáz ha tart egy kis " én " időt?


Szerintem marhára irigyek lehettek a kérdezőre, hogy van kire hagynia a babát, és igényes nő is akar amellett lenni h anya.

Összezettem volna a 2 kezem, ha eltudtam volna szabadulni egy kicsit a szopi-böfi-kaki körből néha

2017. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!