Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a babám, holnap...

2 hetes a babám, holnap anyukám fog rá vigyázni. Legyen vele itthon, vagy inkább jöjjenek velem?

Figyelt kérdés

Másfél, nagyon maximum 2 óráról lesz szó.

Anyukám a születése óta minden nap van vele, de eddig sosem vigyázott rá úgy, hogy én ne lettem volna a közelben. Bízok benne, meg már most imádja a lányunkat, csak félek, hogy lesz valami gond és nem tudja megnyugtatni, vagy bármi. Mondjuk nem sírós a pici, eszik-alszik típus, de mi van, ha pont most nem így lesz, vagy bármi...

Manikűröztetni megyek, szóval akár be is jöhetnének velem, vagy addig anya sétálhatna vele a park környékén. De szerinte felesleges nekik is menni, meg hogy a pici valószínűleg fel sem fog ébredni.


2017. máj. 14. 09:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd otthon. Ha sokat van vele nem lesz gond. Na meg amugyis ha sir megnyigtatja :) elso alkalommal enis nehezem mentem el otthonrol de aztan rajottem h magammal is kell torodnom es ket ora negy hetente nem a vilag...
2017. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Ügyesen kell megszervezni a napodat és akkor te is eljuthatsz oda, ahová szeretnél!"


Aha, ügyesen kell megszervezni ANYUKÁD napját, hogy TE eljuss oda, ahova szeretnél. :)

Semmi rossz nincs abban, hogy anyukád segít neked, csak ne oktass ki másokat, akiknek viszont nincs segítsége. Mert ugyebár magunknak szülünk, nem másnak, ha van segítség, az ajándék, nem érdem és nem teljesítmény.

2017. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!