Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A közel 6 hónapos babám...

A közel 6 hónapos babám állandóan hisztizik ha nem az van amit ő akar! Mit lehetne tenni, hogy ezt ne szokja meg?

Figyelt kérdés
Sokszor aludni se akar emiatt, ha leteszem és észre veszi azonnal üvölt és hisztizik. Dobálja magát, hadonászik a kezével, rúg-kapál tipikus hiszti. Szóval senki se jöjjön nekem azzal, hogy egy 6 hónapos még nem tud hisztizni, mert én látom, hogy ez már hiszti mivel ha engedek neki, azonnal befejezi és mosolyog. Öntelt vigyor van a kis pofiján. Viszont sokszor ha egyedül vagyok és a férjem dolgozik tisztálkodni se tudok tőle és egyedül nem játszik, csak ha mellette vagyok. Takarítani se tudok, maximum úgy, ha lerakom a kiságyba és hagyom üvölteni. Szereti ha karban van, körül rajongják, de nem tudok minden nap minden percben eleget tenni neki, viszont sehogy sem akar erről leszokni, én meg már nehezen bírom mert enni se tudok tőle sokszor normálisan. 1-2 hónapig áldott baba volt utána mint akit kicseréltek. Ha meglátja, hogy kimegyek a szobábol már üvölt és sír. Pedig csak a küszöbig mentem és a faltól nem látott. Az apja nem ilyen baba volt azt mesélték és én se voltam ilyen állítólag, szóval ez valami sajátos dolog lehet nála mert sokszor már az apja is besokall mikor sehogy se jó neki és állni akar sokszor aztán nem érti meg, hogy nem bír és eldől de azért erősködik veri magát, hogy állítsuk fel a két lábára. Szóval ha valami nem úgy van amit ő akar akkor annyi. Mit lehetne tenni ez ellen? Elkapatva nem lett, mert ha nem veszem fel mikor akarja akkor addig üvölt, még kínomba fel nem veszem már mert megőrjít az ordítással meg a morgással.

2017. máj. 25. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Add be javitointezetbe!

De most komolyan! O ilyen, fogadd el...idovel valtozik majd!:)

2017. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Ugye most viccelsz???
2017. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
6 hónapos nem tud hisztizni. Azok a jelzések, amiket lead neked, de te nem tudsz vagy nem akarsz értelmezni, az attól még nem hiszti, hogy te annak nevezed!
2017. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Uristen. Komolyan, egy 6 hónapos még nem manipulál, ergo nem hisztizik. Azért üvölt amikor kimész mert valószínűleg a szeparacios szorongás időszakában van, ezért is akar állandóan karban lenni. Olvass utána mi az, mert nem hiszem, hogy tudod. Ilyenkor kell a legtöbbet foglalkozni vele, még akkor is ha nehéz. Vegyél hordozót, kösd magadra, máris tudsz takarítani...enni meg eszel miközben az oledben csücsül, ennyi. Ne allítgassatok mert megterheli a gerincet. Ilyenkor tereld el a figyelmét. Javaslom, hogy olvass kicsit többet gyereknevelés témában, mert látszólag semmit nem tudsz róla. Már ha ez nem csak egy vicc, mert annyira gáz dolgokat írtál, hogy ihaj...Ja és meg valami, nem kell leszoktatni semmiről mert nem hisztizik.
2017. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy olvasom a soraid, olyan érzésem támadt, mintha kolonc lenne a nyakadon a gyereked!

Tégy a kedvébe, szeretgesd és nem nyekereg majd annyit!

2017. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is egyből a szeparációs szorongás jutott eszembe-

Nézz utána mi az

2017. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
:O állni akar? Ezt honnan veszitek? És komolyan felállítjátok??? Egy 6 hóndpos babát? És ELDŐL??!!! Ez kamu. Ilyen hülye emberek nem léteznek.
2017. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
:) ez nem hiszti hanem szeparáció vagy egydzerűen csak ilyen habitusú...sokak ilynekor vesznek egy kendőt és magukra kötik, én annak mondjuk nem vagyok híve ellenben felveszem mert elfogadom hogy ez egy átmeneti helyzet és kinövi :) a nagylabyom nagyon jol eljatszott magaval mar babaként is, és sosem értettem mit nyuszognek itt az anyukák hogy nincs el a gyerek, mig meg nem szuletett a kicsim és tényleg vannak ilyen babák :) ő sincs el tulzottan wgyedul, állandóan kézben lenne, remgeteg turelmet igényel. ő folyton hason van, utál másként, de se állni se ulni nem tud, hason elfárad és onnan csak kézbe van el a kovetkezo altatásig pedig már lassan 9 hónapos....szóval legyel turelemmel, kotozd magadra ha gondolod, vegyel egy pihenoszeket amiben hurcolni tudod abba a helységbe ahol te vagy...adj a kezébe érdekes dolgokat amiket még nem ismer (kulcsokat, ékszert, muanyag suti kiszurot - szóval ami ujdonság számára) leygetek sokat levegőn, és hamarabb telik az idő....1-2 év kozotti idoazak szerintem a legcsodálatosabb szoval ne izgulj, nem tart orokke ez az allapot :) takaritas ugyeben en ketto gyerekkel (egy matrica és egy dackorszakos) beadtam a derekam és szépen hivtam egy takaritonot...a portorlest megcsinalom, igy olcsobb, ő meg felmos porzsivoz és kipucolja a fürdőt....1-1.5 óra alatt végez, havonta max 8000 ft és le van véve a hátamról ez a stressz :) ha tehetitek, ajánlom....
2017. máj. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Szegény gyerek. Basszus, még csak fél éves. Érthető, hogy a közelségedre vágyik, ami jó messze van a hisztitől, és még hosszú hónapokig fog a "nyakadon lógni". Ekkora teher neked a gyereked? A miénk is ilyen, de el bírjuk viselni, nem őt hibáztatjuk. Talán több szabad időre lenne szükséged.
2017. máj. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Nahát, ezeket a sorokat olvasva döbbentem rá, hogy jó anya vagyok.
2017. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!