Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra hetente max hány...

Hasfájásra hetente max hány germicid kúpot kaphat 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 15:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megmutatta a védőnő, hogy tornáztasd, hiszen zseni. :-) Kíváncsi vagyok, nagy nyilvánosság előtt is felvállalná-e ezt a remek tanácsot.

Hordozókendő, colocinthys golyócska? Ja, biztos az is megvolt.

2017. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már inkább papaverin cseppeket próbáljátok ki, nálunk csak az használt mikor hasfájós volt és még se gyógyszerrel tömöd.

Mi lesz ha tényleg fogzani is kezd akkor egész életében gyógyszert kell szednie?

2017. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Végülis bármikor függője lehet a nyugtatónak! Gratula érte!
2017. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj kedves kérdező, hogy visszakérdezek.

Biztosan a germicid kúpról beszélgetünk, ami vényköteles?

Nem a szabadforgalmú glicerines végbélkúp a kérdés tárgya véletlenül?

2017. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen tényleg érdekes hogy orvos ennyi receptet kiállítana?

Bár glicerinhez is hozzá lehet szokni, rajta is van a tájékoztatón hogy hosszabb időtartamra nem javasolt, illetve 1 év alatt csak indokolt esetben.

2017. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem. Védőnő ajánlotta és a gyerekorvosod is ilyen felelőtlen hogy fel is írja folyamatosan?
2017. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
97%

Azta!

Hasfájásra ne!!


Mondom ezt úgy, hogy a dokink szerint nagyon ritkán (szerinte évente 1-2 szer) lehet NYUGTATÓként használni.

Azt mondta, hogy amikor már olyan fáradt a gyerek, hogy aludni sem bír (pl túl sok inger érte őt aznap), és üvöltött 2-3 órát, és semmire nem nyugszik meg, akkor egy felet adhatunk neki, de ne túl sűrűn, mert többet ÁRT, mint használ! Ja, és csak felet, mert az egész túl sok!


Tehát ha te egy héten többször is alkalmaztad ezt, akkor csak gratulálni tudok, hogy ilyen hamar te magad drogozod a gyereked! A védőnőnek pedig pláne! Ajánlom, mutasd meg ezt neki, hadd olvasgasson!


Le lehet pontozni, de ez tényleg durva!

2017. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

Nem glicerines kúpra gondol a kérdező?

Nem hiszem hogy a germicidet hasznàlnàk arra hogy kakáljon.

2017. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beteg a vedonod.

3 honaposnak heti tobbszor,laz nelkul,csak ugy (mar bocs,de ez nekem ok nelkuli)egesz germicidet adni???jesszus.

Most 14 hos a kisfiam,sokat fajt a hasa picinek.nalunk sem nagyon hasznalt semmi,de germicidet akkor sem adtam volna ha en mar 2 hete nem alszom.csak es kizarolag lazas allapotban adtam.38 fok felett.

2 szem hianyzik a dobozbol.

Setaltam vele,massziroztam,tornaztattam,sok csoda cseppet probaltam.vegul az ido oldotta meg.

2017. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Pálinkás kenyér a nyelve alá, hiszen ez a régieknek is bevált.


Különben szopik még? Lehet, hogy az bántja, amit te eszel. De ezt is biztos elmondta neked a védőnő.

Vagy milyen tápszert kap? Lehet, hogy mást kéne kipróbálni. Nem szünteti meg a hasfájást teljesen, de azért nagyban befolyásolja annak erősségét az anya által elfogyasztott étel.


Az enyém nagyon hasfájós volt, és a tornáztatás mellett melegen kellett tartani a hasát. Így volt, hogy hajszárítóztam, de az csak ideiglenes megoldás, illetve felmelegített takarót tettem a hasára. Ez mondjuk télen volt, előtte nyáron a melegben más lehetőségem nem volt, csak hordoztam, ringattam, már maga az megnyugtatta, ha hozzámért.

2017. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!