Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra hetente max hány...

Hasfájásra hetente max hány germicid kúpot kaphat 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 15:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Őszintén , papaverint kipróbáltad ? Nem hiszem el hogy az se segített, annak is van enyhe nyugtató hatása de gyógynövény legalább.
2017. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 jafnrétti ***** válasza:
70%
Mondjuk akkor írhattad volna eleve, hogy Germincid C-ről van szó, mert baromira nem mindegy. A gyerekorvost sem értem, miért ezt írja fel, de az már egy másik dolog...
2017. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szia,elhiszem,h.sok mindent kiprobaltatok, de ez a gyogyszer tenyleg nem erre valo. A vedono nem orvos,es annak csak bologatni kell es pont az ellenkezojet kell csinalni amit mond. :) na jo viccen kivul,ne tedd ezzel tonkre a babad szervezetet! Ennek a gyogyszernek tobb a mellekhatasa mint a haszna.Nagyon kicsi meg ehhez. Mindenkit a legjobb szandek vezerelt,ha nem is kedves formaba ontotte. Van babahordozo kendo,kenguru,Espumisan ill. Infacol csepp, szelcso,GripWater, Osanit golyocska...kinek mi valik be. Ha szoptatsz,gondold at az etrendedet,mi az ami zavarhatja. Nekunk csak a hordozas valt be. Delutan 5 kor elkezdte a fiam az orditast es kb.11kor fejezte be. Durva idoszak volt,raadasul majdnem 5 honapos koraig...megertem,h.ilyenkor mindenki kiborul,mert segiteni szeretne a gyermeken es keresi a legjobb megoldast...de hidd el nem ez a gyogyszer lesz az. 3 gyermekem van, A 8 ev alatt talan ha 3x adtam nekik -oltas ill.kihanyt lazcsillapito miatt Germicid/C kupokat.
2017. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mindenkit lehülyézel, de akkor miért itt kérdezed hogy hogyan gyógyszerezd a pici babádat, miért nem a védőnődet?
2017. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is kikéne próbálni inkább az infacolt vagy a mecsek babay teát.

Az en vedőnőm se okos. Mindent még az előzőtől viszek nem a mostanitól.

Egy negyed germicid kúphoz is hozzászokik a szervezet elég hamar szerintem jó lenne ha vagy túlélnéd a hasfájós korszakot mint én a fiúval 0 alvás és állandó ölben lét vagy más módszereket is kipróbálsz.

Elhiszem hogy nyugotabb az enyemek is azok voltak mikor betegek voltak és kúpot kaptak. Aludtak majdnem egész nap tőle.

Szerintem nem jól csinálod. A háziorvosod se figyelhet annyira ratok ha feszt kiir ilyet... a miénk mindig megkérdi kell e sőt megnezi mikor irt ki és ha hamarabb kértem akkor mondja hogy biztos hogy kell most irtunk, inkább próbáld ki ezt azt szokta mondani.

A vedőnőt meg az orovosk se nézik semmibe. Ezt hidd el nekem a sajat orvosom mondta nem 1 hanem a nőgyógyászom is meg a gyerekorvos is.... hogy túl okosak akarnak lenni.

Sőt olyat is mondott hogy a védőnő nem ertékelheti fel az orvosi veleményt semmivel kapcsolatban sem.

Pl nekem 1x a súlyomra szólt be és a dokim meg azt mondta nincseb semmi gond.... a vedőnő azért mondja szabaduljon tőled....

2017. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!