Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra hetente max hány...

Hasfájásra hetente max hány germicid kúpot kaphat 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 15:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye védőnőd van.

Akkor mar inkább hőmérőzd meg ritkán.

RITKÁN!!!!!!

Azt se szabad sűrűn mert hozzá szokik.

Germicid kúp meg erős egy fél is egy ekkora babának.

Amúgy lázra kell kb ha belázasodik mit csinálsz addigra hozzá szokik a szervezete....

Ilyen "okos" védőnők vannak.

Leszedalni a gyereket.

Vegyel akkor infacolt vagy egy kis mecsek baby teát nagy ritkán egy kis kamillát vagy meleg fúrdő.... sok büfiztetés de ilyet hogy kúpozni majd nem fog a reflexe beállni se csak sokára....

2017. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy 3hónaposan jön a foga?-persze nem lehetetlen de azért ritka.

Mit adsz neki ha esetleg lázas?

Anyatejes, tápszeres?Mit próbáltál már hasfájás elken?

2017. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nemcsak nekem kényelmesebb, hanem szerintem ő is nyugodtabb."


Az biztos. Egy nyugtatótól én is ezt érzem. De még felnőttkorban is csak orvosi utasításra szedhet valaki nyugtatót, ilyen kicsi babának hogyan adhatsz orvosi engedély nélkül ilyen sűrűn?

2017. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu. Egy dobozban 6 db kúp van, ha a kérdező 2 naponta ad, akkor 2 hét alatt elfogy egy doboz. Recept köteles, nem hiszem, hogy a gyerekorvos szó nélkül kiírja az egészséges gyereknek 2 hetente.

Ha nem kamu, akkor remélem tényleg a glicerines kúppal keverte a kérdező.

2017. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Csak egy negyedet kap. És igen, kiírja a háziorvos. Ezentúl is inkább tőle kérdezek, nem az ilyen szuper anyukáktól, akik hagyják szenvedni a gyereket. Vagy sunyiba boroznak és úgy szoptatnak, hogy nyugodtabb legyen a gyerek is. Hallottam ilyet és semmivel nem tartom jobbnak.
2017. máj. 30. 09:46
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Aha, mert normális anyák véletlenül sincsenek, akik nem gyógyszerezik a gyereket, és nem is beállva szoptatnak. Képzeld el, kérdező, rengeteg baba hasfájós, és erre elég sokféle megoldás van, elsődleges az okot kéne megkeresni. Amit te csinálsz, az nem más, minthogy leszedálod a gyereket, hogy ne bőgjön már, és nyugtod legyen. Csak megmagyarázod azzal, hogy neki is jó. Nem, nem jó neki, ha rendszeresen begyógyszerezed és kiütöd. Az eszem megáll, hogy mit tudnak művelni emberek a babájukkal.
2017. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ja, meg olyan anyuka is van, aki kidobja az ablakon a gyerekét ha sír, végülis annál is jobb, amit csinálsz. Ez nem mentség.

Én nem vagyok szuper anyuka, nálam is elszakad néha a cérna és nekem is kell az alvás, de sosem nyugtatóznám a gyereket ok nélkül.

2017. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 jafnrétti ***** válasza:
53%

Kérdező, hasfájásra nem jó a Germicid, nem erre való, ez egy viszonylag erős fájdalom és lázcsillapító - a többiek nem tudom, honnan vették azt, hogy nyugtató ez baromság, nyugtató a Germicid C-ben van, a sima Germincidben nincs.

Hasfájásra inkább próbálj mást, pocakmasszírozást, más szoptatási pozíciókat, hosszabb, gyakoribb büfiztetést, melegített pocakpárnát, hasfájás elleni cseppeket (igazából ezekből is mind más, mert a hasfájásnak is több oka lehet, szóval máshogy hat az Espumisan, a Colief, a BioGaia, stb), ki kell tapasztalni, hogy nektek melyik a jó, mert sok oka lehet annak, hogy egy babának fáj a hasa.

De kétnaponta germicidet adni rá, az pont nem egy jó megoldás.

2017. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Germicid c egyébként és így darabolva nem tartom erősnek. Higyjétek el a védőnő is nagyon jól tudja mi mindent próbáltunk már, ezért javasolta.
2017. máj. 30. 14:40
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de itt huszonvalahány ember magyarázza neked, hogy ez marhára nem jó. Nem gondolod, hogy érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy igazuk van? Annyi alkalmatlan, hülyeségeket beszélő védőnő meg gyerekorvos van, nem hiszem, hogy te nem hallottál még erre példát. Nem kell mindent szentírásnak venni, amit mondanak.
2017. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!