Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam valamit terhesség...

Elrontottam valamit terhesség alatt? 6 hetes kisfiam igazi kis hurkás dundi baba. Sajnos sokan megszólnak érte mishlen gumihoz hasonlítják

Figyelt kérdés

Anyatejes, este tápszert kap

58 cm, 7.2kg :(


2017. máj. 30. 10:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%
Pajzsmirigyét vizsgálták? Sógornőmnek kivették a pajzsmirigyét teherbeeses előtt évekkel, eg3sz terhesség alatt figyelték. De a babánál elfelejtették még csak a tsh-t is megnézni. Cukrod terhesség alatt rendben volt? Baba cukrat nézték?
2017. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%
Keress meg egy szopis tanácsadót!!! Nála különösen fontos, hogy ne kapjon felesleges tápszert. Ha zömében szoptatod, még meg tudjátok oldani, hogy kizárólagos legyen. Te hány kiló vagy?
2017. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Engem érdekelne, miből gondolod, hogy kevés a tejed, ha 6 hét alatt 2,25 kilót hízott a gyerek. Ez rengeteg, szerintem fölöslegesen kapja a tápszert, ugyanis ha csak napi egyszer kap, a súlya nagy részét az anyatejből szedi össze. Márpedig ha ennyit hízik, tuti, hogy nem kevés.
2017. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem semmi. 5 és fél hetes a lányom, kizárólag tápszert kap és 800 grammot hízott. Mindenképpen meg kellene nézni a babát.
2017. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nagyon ellentmondásos hogy ennyit hízott de kiegészíted tápszerrel mert nem elég a tej.

Babát vizsgálták cukorra? Én biztos elvinném orvoshoz.

2017. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Ha pici és sovány lenne, azért piszkálnának. Ne foglalkozz vele.

Ez a ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs rajta sapka, az a baj tipikus esete. Szánalmas, hogy mások még egy babának se tudnak örülni, hanem rögtön hibát keresnek abban is, amiben nincs is.

2017. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem arról van szó, hogy hibát keres az ember ér. De egy cukorbeteg és pajzsmirigy beteg anyukának születik egy nagy babája, aki extrém módon hízik, akkor csak felmerül az emberben, higy minden szükséged vizsgálatot megcsináltak-e.
2017. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi, szard le az ilyen embereket meg a beszólásaikat! Minden baba más, és amúgy is amikor elkezd mászni, le fogja mozogni. Nekem is 4 hetes koráig 1 kg-t hízott, 3380 gval született, 55 cm. Most 9 hónapos, 75 cm és csak 9kg. Pedig az elején nagyon gyorsan hízott nagyon sokat, de 6 hós kora óta meg se áll.
2017. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Cukorbeteg anyuka, hatalmas babával. Pont foglakozni kellene a dologgal!
2017. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem egeszseges merteku hizas.
2017. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!