Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam valamit terhesség...

Elrontottam valamit terhesség alatt? 6 hetes kisfiam igazi kis hurkás dundi baba. Sajnos sokan megszólnak érte mishlen gumihoz hasonlítják

Figyelt kérdés

Anyatejes, este tápszert kap

58 cm, 7.2kg :(


2017. máj. 30. 10:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
31%
Engem meg épp azért szólnak meg, mert nagyon vékony a kislányom. Egy idősebb papa azt mondta, hogy "a hurkás babák az igazán szépek".
2017. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem semmi! Lassan 6 hónapos fiam most 7,2 kg. ( de persze ő 3,2-vel született). Orvos mit mondott erre?
2017. máj. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Diabetológusnál többször is voltunk mindig minden rendben volt.

Ma voltunk endokrinológusnál az ő javaslatára csak tápszeres lesz, a tejből megkaphatja a rossz hormonokat is. 1 hónapig minden etetést felkell írnom, súlyát napi 2x kell mérni. :(


Kezelve volt a cukrom, naponta 2x inzulinozom magam, pajzsmirigy is egész terhesség alatt.

2017. máj. 31. 14:08
 24/24 anonim ***** válasza:
29%

Az első nagy szerelmemmel egymás mellett toltak Bennünket a babakocsiban.

Az anyukája panaszkodott mindig,hogy nagyon dundi,olyan,mint egy Michelin-baba és persze rendkívül aggódott a súlyáért ( ő anyatejes baba volt). Láttam róla babafotókat,tényleg nagyon dundi volt. :D

De ahogy nőtt,szerencsére nem követte további többletsúly-gyarapodás. Ovis korában már abszolút normál testalkatú volt. Mára nagyjából 190 cm magas és vékony/átlagos testalkatú.

Szóval ne aggódj! :)

2017. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!