Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan es milyen modszerrel...

Ti hogyan es milyen modszerrel fogytatok le baba mellett?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Szobabicikli, CH számlálás.
2017. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Szoptatással nagyon sokat fogytam. Vékonyabb lettem, mint terhesség előtt. Már nem szoptatok, most elkezdtem biciklizni. Babámat beültetem a gyerek ülésbe és jó sokat megyünk😊 Nagyon élvezi, engem meg ràadásul ki is kapcsol. Plusz a kajára is próbálok figyelni. De semmi extra, csak elhagytam a fehér kenyeret, próbálok minél kevesebb cukrot fogyasztani ès 5-kor vacsorázok, utána már nem eszek.
2017. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Én VISZONYLAG keveset híztak 13,2kg-ot magával a szüléssel lement 9kg a többi pedig szobabicigli és Rubint Réka tornával ment le.
2017. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Szoptattam éjjel nappal, evés helyett meg aludtam, ha volt pár percem.
2017. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Semmilyen módszerrel. Egészségesen éltem a baba előtt, a terhesség alatt és most is. Magától visszaállt a testsúlyom az alapállapotra.
2017. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Egyszeru: egeszseges szenhidrat-szegeny etkezes (kemenyen tartottam, egy szelet csokika sem csuszott le, egyetlen tanyer bolognai sem!!) 6 honap alatt -20 kilo, es persze minden egyes este altatas utan 40-60 perc mozgas! Youtube-rol valasztottam aerobicot es zumbat, stakadt rolam a viz utanuk.


Szoptatas mellett egyebkent en csak hiztam, hormonok...nalam sajna igy mukodtek, szoval csak babam feleves kora utan (addig szopizott) kezdtem.

A mozgas fontos volt, "csak" dietaval puhos maradtam volna. Viszont igy konkretan izmos combom es.kockas hasam lett a 6 honap dieza+torna utan.


Aki a szoptatassal fogy, altalaban szinten plottyedt marad, ha sokat hizott. A szoptatas sajnos izmot es feszes bort nem csinal.

2017. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
feszesitő zsirégető kencékkel.
2017. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Szoptatás alatt lefele nem mozdult a súlyom, felfele ment volna ha hagyom...nehéz volt. Kevesebbet ettem, számoltam a kalóriát. 8 hónapos volt a kicsi mire visszatértem a régi alakomhoz. Régen mondták nekem h szülés után nehezebb lesz fogyni, nem hittem el. De tényleg nehezebb volt. Lényeg h sikerült és már csak tartom a súlyom.
2017. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyre nehezebb a baba, egyre tobbet cipelem, egyre vekonyabb vagyok. 62 kg vagyok 174 centihez, terhesseg elott 52 voltam sporttal. Most ugy erzem, vekonyabban egyszeruen nem lenne fizikai erom cipelni a gyereket, ezert rengeteget eszek.
2017. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kevés kaja! Nem kell annyit enni amennyit kívánsz! Ennyi!
2017. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!