Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak mire jut ideje egy...

Másnak mire jut ideje egy baba mellett? Valóban ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, de anyukámmal beszéltünk a baba témáról, pl, hogy nagyon szeretek olvasni, de használjam ki, mert amíg kisbaba/kisgyerek lesz, annak örülök majd, ha aludni tudok mellette, nem, hogy regényeket olvasni, amit ugyebár nagyon nehéz letenni , főleg egy izgalmas résznél.

Illetve mindig mondja azt is, hogy én annyira anyás baba voltam, hogy sokszor a haját nem tudta megmosni, mert épp csak lefürdeni volt ideje, mert senkinél nem voltam el, aludni meg épp akkor nem akartam, előtte más főzni kellett, takarítani.


Valóban nehéz lesz? Terhesen lesz már az utolsó olyan, hogy egy könyvet elejétől a végéig elolvashatok úgy, hogy több óráig nem zavarnak, és még kedvem is lesz hozzá, gondolom.

Mik a tapasztalatok?


2017. júl. 21. 14:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy olyan sok szabadidőm van, de ami fontos arra jut időm. Reggel 7kor kel a babám, déltől 14.00 ig kb alszik majd este 21.00 körül. Délelőtt főzök, mosok, takarítok. Ő is szereti nézni, ahogy forog a mosógép. Ha teregetek pedig viszem magammal és míg végzek mellettem van a babakocsiban. Főzés közben pedig eljátszik, egy légtérben vagyunk, nincs gond. Nálunk a háztartási eszközök használatával van a gond, mostanság sikít, ordít ha meghallja valamelyk hangját. Ha nincs itthon a férjem, hogy kivigye sétálni hajat sem tudok mosni. De napközben alvásnál abban a 2 órában szabad vagyok és azt csinálok amihez kedvem van: tv-zek, olvasok, tornázok, netezek, rajzolok stb. Mikor mit. És korábban még ennyi időm se volt magamra, 8-16.00ig dolgoztam, mire hazaértem majdnem 17 óra volt és akkor végeztem a hàzimunkát, főztem.
2017. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!