Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig alszik rosszul éjszaka...

Meddig alszik rosszul éjszaka a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányom most 11 hónapos és kb 2 hónapos kora óta nem volt nyugodt éjszakánk. Minimum 4X ébred, de volt olyan is hogy 14X. :-/ Általában vizet kér (de nem hiszem hogy 30-40 percenként szomjas), de mostanában olyan is van hogy elkezd sírni és ha nem veszem fel egyre jobban sír. Nem hiszem, hogy fáj valamije, mert akkor sírna a kezemben is tovább. Sokat sírdogál álmában is, pedig olyan kis vidám baba napközben. Valakinek van/volt hasonló? (Ja és nem fázik, nincs melege, nem fogzik, már végig zongoráztam ezeket). Olyan válaszokat nem szeretnék kapni, hogy hagyjam sírni, meg az én gyerekem már 2 napos korától átalussza az éjszakát...) Köszönöm :)



2017. júl. 26. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem erről azért más a véleményem, mert én is iszok éjjel, szomjas vagyok, így meg nyilván a gyerektől nem várom el, hogy ő ne igyon, ő is lehet szomjas. De az is tény, hogy nálunk nem 1-2 perces ébredés volt. De azt nem hiszem, hogy a pisi miatt ébred, miért ébredne arra? Az éjszakát általvó babák is pisilnek éjjel, de nem kelnek rá fel.
2017. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
CSak hogy lelket öntsek beléd, az én múlt héten lett 1 évesem is hasonló alvó volt, de kb. 3 hete átalussza az éjjeleket. :) Pedig egy foga is jött most, a 7., és eddig mindegyikkel megszenvedtük, és most ez sem volt baj. Szóval van remény! Kitartás!
2017. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!