Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel a 4 hós babám...

Miért kel fel a 4 hós babám sokszor éjjel és miért alszik olyan rosszul?

Figyelt kérdés

este 9 fele elalszik aztán felébred éjfélkor, 2kor, 4kor, és 6 után már vissza se alszik. Hetek óta ez megy és nagyon rosszul alszik...nem értem mi lehet nem hiszem hogy a melegtől lenne ez a dolog mert eddig nem csinálta. a tejemmel sincs gond (mert amúgy szoptatom) meddig lesz ez vajon?

tapasztalatok érdekelnének



2017. júl. 31. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is a fogzásra tippelek! Az nagyon meg tudja kutyulni a picik alvási szokásait. Meg a meleg, vagy a front...bármi lehet.
2017. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó elötti! köszönöm a válaszodat, annak a hölgynek nagyon igaza van! :D

volt a védőnő és megmutattam neki miket tud már csinálni a kislányom és hát elámult mert már féloldalasan tud ülni és lassan már mászik és már tud kúszni is hasrafordulni meg vissza, gurulni...mindezt egyszerre tanulta meg a védőnőm szerint túl korán túl sokmindent tanult meg egyszerre és így túl sok inger érte, mindig új dolgokat akar megtanulni és felfedezni elvileg emiatt van most neki ez a kis alvászavar de tulajdonképpen elég bizonytalan volt ő is szóval ez sem biztos bár szerintem elég logikusan hangzik

2017. júl. 31. 17:18
 13/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

igen mellesleg a védőnő is tippelt a fogzásra de szerintem nem az van a háttérben köszi a válaszod

2017. júl. 31. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!