Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csödötmondtam mint anya. Mit...

Csödötmondtam mint anya. Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nemtudom mar. A gyerekem nagxon rossz alvo. Este nyolckor el alszik aztan ejfeltol mint a pokol. Minden oravan fent vagyunk ketszer haromszor. Aztan pedig fel negytol fent van hatig. Csak ot honapos de olyan keveseket alszik. En mar nem birom alvas nelkul. A napi teendok. Hazat rendbe tartani, ebed legyen itthon, es meg vele is foglalkozom mert mar jocskan igenyli.

Ennyire szar anya vagyok ?? 😔


2017. aug. 2. 05:24
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy ti nem hurrogtok le. Igen kedves hatosnak valoszinu jol alvo babaja van, esnem tudja mi az :( na meg irto jo kritizalkodni..
2017. aug. 2. 06:36
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya.Mindenkivel megesik hogy nem jó alvó a gyereke én például 5 éves koromig minden nap felkeltem éjfélkor és kakaóztam, 4 évesen már egyedül is ment.:D Ne stresszjelj, valószinűleg nem sokára elmúlik .Egyébként tuti jó anya leszel.Sok sikert!
2017. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
29%
Hajnal 2-kor minden nap felkelek hozza, 1x kel. Es nem kritizaltam, otleteket adtam. En nem hiszem el, hogy non stop a gyerek fenekebe kell lenni. Egy olyan helyen, ahol mi lakunk, mar regen megbuktal volna. Ma pl a vedono jon, utana megyunk ki. A ferjem fat aprit en meg hordom be. Kozben ma is ellattam az allatokat es a ferjem ejszakasbol vegzett.. es a gyerek is ott lesz velunk az arnyekban, fahordas kozben is lehet neki beszelni, meg ket adag kozott felkapni megpuszilni. Amugy latom ide irni van erod. Amig ezt a kommentet leirtad, fel is moshatnal. En csak azt mondom, hogy mindent meg lehet csinalni, a babara fogni a sajat lustasagod, eleg eros tulzas. En is foglalkozok a gyerekemmel, de pl amig a szobajaban van a szonyegen es fekszik, addig en el tudok pakolni es enekelek neki. Nem kell egesz nap fekudni mellette vagy olben tartani. Ha meg vegkepp nem megy, nagyihoz at kell vinni, hogy tudj aludni!! Megyek, mert meg reggelit kell csinalnom meg felmosni mielott jon a vedono. Nem akartalak lehurrogni, de a hazimunka nem nagy dolog egy panelba. Mi fenntartjuk a rendet, soha nem rendet rakunk igy marad ido masra is. Bocs, hogy nem sajnaltalak, csak otleteket adtam, de en itthonrol dolgozom minden ami az allatok utan van, megy eladasra, no letemre palinkat is fozok, mikor parom nincs itthon, megse panaszkodok. Es a gyerek se, mert tudja, hogy ram mindig szamithat. Egy panelban joval kevesebb a munka..
2017. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Ur isten. Te takaritas manias vagy?

Mi nem panelban lakunk hamemkertes 300negyzetmeteres hazban. Igaz nem faval futunk es nincsenek allataink... en nem a felmosasrol meg hazimunkarol beszelek.

Van egy harom evesunk is aki mas volt mint a mostani baba. De ezis normalis. Ejjel meg mindig egyszer felkel. De az semmi. Ehezz kepest a kicsi nem pihen rendesen es ensem tudok. Te miert csak a felmosast meg hazimunkat hajtogatod? :D hajra. A vedononek aztan irto fontos h fel legyen mosva! Pf.

2017. aug. 2. 07:17
 15/60 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok takaritas manias, neked probalok segiteni, hogy mit mennyi ido megcsinalni meg hogyan lehetne jobban. Pont arrol van szo, hogy nekem nincs idom allandoan bent takaritani, vannak sokkal fontosabb dolgaim.
2017. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
80%

13as! Nevetséges vagy!!

Te csak 1szer Kelsz fel!!-igy elhiszem hogynem vagy fáradt..ja és panelba laksz..az nem összehasonlithato egy kertes családi házzal

2017. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
16%
En mar megjartam hajnal 4-kor az allatokat, amig a pici aludt (telefon kapcsolatrol halgattam, sir-e) most vele vagyok (de alszik) es, ha elment a vedono akkor megyunk fat hordani a hazunk ele. Egyebkent nezi a vedono, egyszer ferjem hozta-vitte es mondta neki a kocsiban, hogy nagyon szep rend van nalunk, ritkan lat ilyet.. nekem fontos az, hogy ki mit lat es ki mit hogy konyvel el. De hogyha nem kell segitseg, minek irsz ki kerdest? Hogy sajnaljunk? Az ember elmondja mit hogyan, te meg..ah
2017. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
94%

Akinek a felmosás belülről jövő késztetés, az sosem fogja megérteni, hogy annak, akinek ez csak nyűg, hogyhogy nem megy. Nekem is nyűg. Ha kipihent vagyok, pikkpakk megcsinálom. Ha fáradt vagyok, akkor egyszerűen képtelen vagyok folyamatában figyelni, és csinálni a háztartási munkákat. Nekem más a preferenciám egyszerűen. Azt elismerem, hogy szar háziasszony vagyok, lehet, te is az vagy kérdező. :D De ez rohadtul nem érdekel, ha a fejemhez vágják, mert igaz. :) Rossz anya viszont hogy lennél már? :)

Amíg tart ez a zombi időszak, ne főzz, hanem rendelj kaját, tegyél rendet, amennyit bírsz, aztán segítsen be apjuk is, és hétvégén, ha nem dolgozik, babázzon, amíg te alszol. Aztán majd csak egyenesbe jöttök. örökre még egy gyerek sem maradt ébren! ;)

2017. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
92%
De könyörgöm nem fogod fel hogy neked nem kell napok ota éjszakaznod..
2017. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
22%
Itt senki nem tud olvasni? Csaladi hazban lakok en is, mint a kerdezo. Azert irtam a panelt, mert azt hittem, a kerdezo lakik panelban. Nekunk allataink vannak, fat hordok, befozok, fozok, kecskesajtot keszitek, palinkat fozok stb es a gyerek sose szenved hianyt, mindig foglalkozom vele.
2017. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!