Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csödötmondtam mint anya. Mit...

Csödötmondtam mint anya. Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nemtudom mar. A gyerekem nagxon rossz alvo. Este nyolckor el alszik aztan ejfeltol mint a pokol. Minden oravan fent vagyunk ketszer haromszor. Aztan pedig fel negytol fent van hatig. Csak ot honapos de olyan keveseket alszik. En mar nem birom alvas nelkul. A napi teendok. Hazat rendbe tartani, ebed legyen itthon, es meg vele is foglalkozom mert mar jocskan igenyli.

Ennyire szar anya vagyok ?? 😔


2017. aug. 2. 05:24
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
13%
Még annyi, hogy a babámnak szüksége van rám, hiszen én vagyok az édesanyja. Mit hordasz te itt össze? Csak nem úgy van rám szüksége, hogy egész nap ölben van. Sokat játszunk, mosolygós, jókedvű.. ha elhanyagolnám, nem ilyen lenne. Ha kimegyek a szobából vagy akárhonnan sír, jön velem a hordozójában vagy a kendőben vagy babakocsiban és éneklek, beszélek hozzá. Nem attól jó anya valaki, hogyha egész nap ölben van a babája. Az a baba is szereti az anyját, aki nem igényli az egész napos ölben létet.
2017. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
92%
30-as, de nem az volt a kérdés hogy mit csináljunk ha egy babának semmi baja.
2017. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan..

Nem az volt a kérdés mi egy háziasszony teendője amikor semmi gond nincs a babával..

2017. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
2%

Tudom, én csak azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy egy baba ennyire "rossz" legyen és ne lehessen semmit se csinálni.

Kérdező: most jutott eszembe. Mi lenne, ha babysittert fizetnél és egy pár estét végig tudnál aludni? Én nyugodt vagyok, kipihent, azt mondják, akkor a baba is az. A baba azt érzi, hogy te milyen vagy. Ha ki tudnád pihenni magad, lehet ő is nyugodtabb lesz. Tudsz babysittert alkalmani vagy más rokont?

2017. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
83%

Ugy lehet hogy a babák nem egyformák..

És nem a baba "rossz" csak az alvása az!

És a kérdező azt irja napok óta tart és nem születése óta.

Tényleg szerencsés vagy..mert ha tudnád milyen kialvatlannak lenni napok óta akkor át tudnád érezni milyen az!

2017. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
8%
Hát, ha csak napok óta tart, a nagy meleg miatt van. Minket is megvisel, felnőtteket. Klíma van? Nappal be kell csukni az ablakot, éjszakára ki kell nyitni, hogy jöjjön be a hűvösebb levegő. Ilyen hőségben óránként fürdetem a babát, ez nem több, mint 10 perc. És én csipkebogyó teát vagy vizet adok a tápszer mellé.. a védőnő ajánlotta. Receptre kapható tea, 1700 ft egy kg csipkebogyó hús.
2017. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
83%

Mennyire kell vajon bunkónak lenni, hogy egy ilyen kérdésre valaki ideböfögje, hogy bezzeg neki milyen jól alszik a gyerek és bezzeg neki mennyi mindenre van ideje. Szegény kérdezőn ez semmit sem segít, sőt inkább még ront a helyzeten.

Elképesztő, hogy van olyan anya aki ettől érzi jobban magát, hogy itt dicsekszik és nem veszi észre vagy nem érdekli vagy egyenesen attól érzi magát jobban, hogy szegény kérdezőbe még belerúg.

2017. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
82%
6# még port is torol. Kinek van ideje a sok szekrenyt lekapolaszni 😂😂 kis szuper mami. Gondolom 3as ikrek mellett csinalod😋😋
2017. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

Lanyok kerlek ne veszekedjunk. Mindenki mas termeszet. Sajnos akinek jol alszik a baba es egyszer kel hozza ejjel az sosem fogja megerteni milyen az amikor mar vegso elkeseredettseg van es csakis a kialvatlansag vegett :(

Ma ejjel ossz vissz masfel orat aludtam. Tegnap es tegnap elott csak kettot. Szoval eleg nehez. Nem volt jo alvo de legalabb 3-4x kelt ejjel. Amit meg kibirtam es zgy ereztem az a ot hat ora alvas is eleg nekem.

Sajnos nincs segitseg es nagyszulo :(

Az anyatejes babam meg aztan nagyon hagyhatom babysittere... meg sosem tudnek nyugost lenni ha idegen kezeben lenne. Szoval en nem ilyen megoldasra torekszrm. Nincs meleg a hazban szoval tenyleg nemtudom mi lehet az oka. Dw bizok benne hogyvissza terunk a 3-4x kelesre.

2017. aug. 2. 09:03
 40/60 anonim ***** válasza:
5%

A vallalkozasom jobban erdekel, mint a portorles. Es mint latjatok, probalok segiteni.. eddig csak otleteket adtam. Nem azert irtam a javaslatokat, hogy dicsekedjek. Ketnaponta csinalom a dolgom, mert igy szoktam meg. Reggel es este az allatok, este a kert locsolasa. Amikor ferjem itthon van akkor pihenunk mert nekem az fontos. De pl palinkat fozni nem mindennap kell stb igy en tudok pihenni. A babammal pedig sokat foglalkozok munka kozben is. Nekem igy jo, nem vagyok szuper anyu jut ido mindenre. Sokszor van rajtam hordozokendoben mert igenylem a kozelseget es csinalom a dolgom.

Sajnalom, kerdezo, nem akartalak megbantani csk tippeket adtam. Probald ki a teat lehet szomjas, tegyel bele egy kockacukrot, hatha elteliti picit a pocijat es nem kel fel sokszor ejjel.

2017. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!