Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csödötmondtam mint anya. Mit...

Csödötmondtam mint anya. Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nemtudom mar. A gyerekem nagxon rossz alvo. Este nyolckor el alszik aztan ejfeltol mint a pokol. Minden oravan fent vagyunk ketszer haromszor. Aztan pedig fel negytol fent van hatig. Csak ot honapos de olyan keveseket alszik. En mar nem birom alvas nelkul. A napi teendok. Hazat rendbe tartani, ebed legyen itthon, es meg vele is foglalkozom mert mar jocskan igenyli.

Ennyire szar anya vagyok ?? 😔


2017. aug. 2. 05:24
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
40%
Nem tenném le este 8-kor aludni.
2017. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem van férjem, de felváltva dolgozunk,amikor ő szabadnapos akkor én megyek.Szokott főzni is,meg kiveszi a részét egy csomó mindenből.

Én pl.nem szeretném,ha valaki más kelne(férjemen kívül)éjjel,meg reggel a gyerekhez(főleg idegen,de még anyám sem),mert félnék,hogy az egyébként jó alvó gyerekem,megijedne,hogy hol vagyok,és később azért lenne rossz alvó.

És a 17-es nek üzenem,hogy tegye össze a kezét,és imádkozzon,mert még változhat a gyereke.Férjem unokája,4-és fél hónapos koráig, eszik, alszik,hordozós baba volt.Azóta naponta max 6 órát alszik(éjjel-nappal),10 részletben.Most 1 éves.És mióta mászik,a hordozóban 1 percet sincs el.

49es voltam.

2017. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

Es mit csinaljak vele?

Harom fel negykor kel. Hetig epp hogy kihuzza mig megfurdetem. Es nyolckor mar alszik is.

2017. aug. 2. 10:59
 54/60 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, de nyilávan nem vagy szar anya, attól, hogy nem alszik.

Az én kisfiam 7 hónapos, most nálunk is ez van, sőt a 6 évesem is rosszul alszik ebben a melegben. Ha ilyen zombi üzemmódban vagyok nálunk is szalad a lakás :D Majd lesz jobb. :)

Én ilyenkor hétvégén megkértem a férjem, hogy egy estét ő keljen a kicsihez, mert nagyon sokat számít, ha csak egy estét tudok pihenni.

2017. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
66%
Csak a kérdést és alatta a magyarázatot olvastam el. Én vinném egy hosszabb sétára koraeste, a babakocsiban altatnám, a legtöbb gyerek így elalszik. Bekenném az ínyét Dentinox-szal, vagy hasonlóval, későbbre tenném a fürdetést, és később vinném aludni. Nem főznék minden nap, tennék a fagyasztóba kaját, és pihennék, amikor tudok. Ilyen esetben semennyire nem érdekelne a ház.
2017. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
90%

Kockacukrot 5 honaposnak... Uristen milyen okos vagy....ki nem allhatom az ilyen állandóan pörgő duracell anyukákat.

Kérdező, ezt túl kell élni, ne törődj semmivel csak pihenj amikor tudsz.

2017. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
58%

56, ráadásul az 57 %-osnak csak 3 hónaposa van és úgy ad a sajátjának, s ezért ajánlotta az 5 hónaposnak, mint bevált ízesítést. ;)


(57 %, csak látszólag anonim az oldal, ne feledd!)

2017. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Én is később vinném aludni. Illetve miben altatod? Szerintem melege van. Nekem nagyobb a lányom, nemsokára 2 éves, de egy szál bugyiban érzi jól magát ebben a melegben, a takarót lerúgja magáról, de így legalább jól alszik.
2017. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád!!!!Az én kisfiam most lett 1 éves, kb. 1 hónapja alszik jól. Előtte hetek, sőt hónapokig aludt rosszul. Főleg fogzáskor voltak horror, a tiétekhez hasonló éjszakáink. Én is ki voltam borulva, halálosan fáradt voltam. :( Tudom, hogy ez nem sok, de kitartás, el fog múlni. Addig meg tényleg, ha bárkit meg tudsz kérni, hogy aludhass, tedd azt. A háztartással meg ne foglalkozz. El fog múlni. A másik, hogy minden gyerek más. Bírom az ilyen okos anyukákat, miközben sztem szerencse kérdése, hogy mennyire nyugodt a babád. Nem szokatás,meg ügyesség kérdése, bár az ilyen anyukák szeretik így beállítani, ahelyett, hogy örülnének a szerencséjüknek, és csendben maradnának, ahelyett, hogy magukat fényezik. Az én kisfiam sincs el magában, kicsinek sem volt, volt hogy délután 4-kor ettem először. Mindent jól csinálsz! <3
2017. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Figyelj a negyven fokban én is fél éjjel fenn vagyok, és hajnalban tudom kialudni magam...

Pár nap nem a világvége, mellesleg nem kell naponta takarítani, és ebédböl tudsz olyat, hogy összedobod tiz perc alatt és megsüti a sütö. Párom is rántott húsos de megmondtam neki hogy bocs, egy gyerek mellett egyedül nem fogok fél délelöttöt a konyhában állni hogy hust sürgessek.

Megértette, anikor itthon van és babázik, akkor viszont imádok benn pepecselni, mert amugy kikapcsol :)

2017. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!