Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csödötmondtam mint anya. Mit...

Csödötmondtam mint anya. Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nemtudom mar. A gyerekem nagxon rossz alvo. Este nyolckor el alszik aztan ejfeltol mint a pokol. Minden oravan fent vagyunk ketszer haromszor. Aztan pedig fel negytol fent van hatig. Csak ot honapos de olyan keveseket alszik. En mar nem birom alvas nelkul. A napi teendok. Hazat rendbe tartani, ebed legyen itthon, es meg vele is foglalkozom mert mar jocskan igenyli.

Ennyire szar anya vagyok ?? 😔


2017. aug. 2. 05:24
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
75%

A fiunk hónapokig csinálta ezt. Amíg otthon voltam, addig keltem hozzá állandóan. 8 hónapos korában visszamentem dolgozni. A férjem pedig fogta és közénk rakta. Nem lett ettől sem szuperalvó, de nekünk könnyebb volt. Aztán lassan rendeződött a dolog.

Ha "csak" napok óta tart a dolog, akkor a meleg viseli meg. Most a túlélésre kell játszanod. Mást nem tudsz csinálni. Túlélsz és bízol abban, hogy jön már a lehűlés és azzal elmúlik ez a rossz alvási periódus. Azt még megpróbálhatod, hogy megkínálod vízzel. Hátha jobban oltja a szomját (tudom, hogy az anyatej szomjoltó és felesleges mellé a víz, de nem minden gyerek ismeri a szoptatós ismeretterjesztő anyagot).

2017. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
82%

Neked aztán tényleg "jó" babád lehet 57 %-os, hogy hajnal óta itt lógsz. Le a kalappal, hogy félkézzel netezel és mellette mindenre van időd. :)

Irónia OFF.

Megnézném én azt az otthont, gyereket...

Nem neked alig 3 hónapos a gyereked?

Olyan ismerős vagy, állandóan csak a te okoskodó kommentjeidbe futok.

2017. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

Koszonom. Probaltam a vozet de csak megszivja es kikopi egy az egyben. Szoval o meg nem igenyli a vizet sem. De napjaban 3x problaom azert hatha kellene neki.

Ugen. Tul eles a cel csutortok ota 😴😴

2017. aug. 2. 09:31
 44/60 anonim ***** válasza:
9%
5.40kor kelt, evett, visszaaludt. Nemrég kelt. Én 4kor keltem, megetettem az állatokat, megetettem őt is és pihenek. Tegnapelőtt volt nappalos a párom, akkor takarítottam, a kerthez túl meleg van, azt csak este, így pihenünk egymás mellett amíg a védőnő ide nem ér. Utána, ha alszik, a papírmunkákat csinálom. Nemrég kelt fel, itt fekszik mellettem és most reggelizek. Jöhetnél bármikor, szívesen megmutatom az 5 hónapos babámat :) És az otthonomat.
2017. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
41%
A vizet az enyém se szereti, a teát próbáld meg nekünk az vált be.
2017. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
82%

57 % os messzirol latott gyerekt, ne foglalkozzatok vele, hatha lekopik ...


Kerdezo, vagy a foga, vagy a meleg, nekunk is volt 3 ilyen het, mikor 20 ( !!!) percenkent kelt!

Es en egyedulallo szulo vagyok, de tuleltem.

Majd elmulik, az vigasztaljon.

2017. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nyilván..azért mert jó babám van és csak egyszer kel és mellette dolgozok, biztos csak kitalálom a babám..nevetséges vagy.
2017. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
De most lekopok, mert itt a védőnő.. és utána se leszek mert babázok, ha meg alszik, papírmunkázok. Sziasztok.
2017. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 babyboom567 ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Nem vagy rossz anya,valószínű a melegtől nem alszik.Én kisfiam is rossz alvó mostanában,pedig max 1 keléssel voltunk eddig,de pl éjjel 5x kelt,ezen kívül fél1-től-2ig fent volt.

És mi panelban lakunk,nincs nagyobb gyerek,főznöm sem kell minden nap,én mégis szellemileg vagyok nagyon kimerült.Kisfiam lassan 8 hónapos,1 hónapja áll,mászik,és mostanában mindenre fel akar mászni,és nagyon kimerítő állandóan figyelni rá. Kiváncsi leszek 17-esre ha majd elindul a gyereke,mit fog csinálni.Mikor még helyváltoztatásra nem volt képes a babám,nekem is rengeteg szabadidőm volt.

Kitartás Kérdező!

Egy másik alváshiányos anyuka

2017. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

Igen. Nehez ez. Egyedulalo szulokent meg le a kalappal ellotted! En parom is reggel elmegy es este jon. Van hogy meg pisilni se tudok elmenni ..

betudom egy rossz idoszaknak es bizom hogy vissza jon a kevesbe rossz :D

2017. aug. 2. 10:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!