Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hány év korkülönbs...

Szerintetek hány év korkülönbség az ideális két gyerek között?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 00:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ellenpélda leszek a többikenek! A tesóm és köztem 4 év van, tökéletes. Ő fiú én pedig lány és én imádtam játszani vele, persze a tesó viták minden korosztályban megvannak. Ő ahogy sulis lett, kezdett leépíteni, mert jöttek a haverok, de ahogy én is sulis lettem, újra jó lett a kapcsolat :) És azóta is jól megvagyunk(persze mindkettőnknek van saját kiscsaládja és összejárunk sokat), most 32 és 36 évesek vagyunk! Szerintem ez nevelés kérdése is! Az én gyerekeim között 3,5 év van, 3 évet szerettem volna, de fél évet váratott a kislányom magára! Én azt tudom mondani, hogy örülök, hogy nem előbb vállaltam be, mondjuk 1,5-2 év korkülönbséggel. Az ismerőseimet látva nagyon nehéz dolguk van. Szerintem minimum 2,5 év kell, de 4 évnél ne legyen több. Az ideális számomra a 3 év. Az első fiú, a második lány lett nálunk és igyekszem úgy nevelni őket, ahogy engem anyukám és apukám (a történelem ismétli önmagát :) ) Sok sikert!
2010. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk 9 év van és jó.

Kis korkülönbséget nem vállaltam volna be.

Hugai és én köztem 5 év van, párom és öccse között szinté, az is jó.


Akkor szülj másodikat, ha te is akarod, és ne azért, mert így szokták, ez-az mondja, hamarabb túl vagy rajta stb..

2010. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Nekem most lesz júniusban 2 éves a kisfiam, és jövőre tervezünk egy hugit! Remélem be is jön! :)

Erre valami "biztos" receptetek van?? :))

2010. máj. 25. 14:08
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én vagyok a legnagyobb. Van tőlem 2, 5 és 15 évvel fiatalabb tesóm. Az 5 és 15 évvel fiatalabbakkal nagyon jól kijöttem mindig és a mai napig nagyon jó a kapcsolatunk, míg a 2 évvel fiatalabb tesómmal sosem voltunk jóban, mindig ment a rivalizálás, ilyesmi. Én a min. 5 évre szavazok:)

33/L

2010. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!