Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költözés 1 éves kisgyerekkel?

Költözés 1 éves kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Eddig szülőknél éltünk. Viszont egyre rosszabb lett a kapcsolatunk, és ma anyukám bejelentette hogy kezdjünk el keresni valami helyet ahova költözhetnénk, mert nem lehet együtt élni velünk (amikor igazából ő az aki állandóan csak generálja a veszekedéseket de mindegy). Van egy hely amit a párom fog örökölni, oda mehetnénk mert az ő szülei nemrég költöztek ki onnan. De félek, hogy milyen lesz a fiunknak, hogyan fogja megszokni az új helyet. Mennyivel lesz nehezebb... Aki költözött már ilyen pici babával, az leírná a tapasztalatait? Milyen volt a babának? Gyorsan megszokta az új helyet? Nem ismerek ott senkit, félek hogy nagyon magányos leszek, mert amíg a párom munkában van nem lesz kihez szólnom se egész nap.

21N


2017. szept. 20. 08:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt, mikor nagyobb lakásba költöztünk. (Egy 42nm-es nagyon piciből). A gyerek 1 hétig kezelhetetlen volt, sokat elégedetlenkedett, majd megszokta, rájött arra is mennyi tere lett. De nálunk nem változott a létszám. Ha a kisfiadnak jó a kapcsolata a szüleiddel, akkor lehet hiányolni fogja a nagyit, de lehet sokkal könnyebben viseli majd, mint az én fiam. Na ő nagyon szereti a megszokott dolgokat, kiszámíthatóságot.
2017. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elunk, a gyerekunk 4 honapos koraban toltottunk otthon 2,5 honapot, 10 honapos koraban 2 hetet, es 18 honapos koraban 2,5 hetet. A sok ejszakai ebredesen kivul mas nemnagyon volt, az uj helyeket szereti :)
2017. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Naponta nagyon max 1-1,5 órát tölt anyukámmal, amióta nem jövünk ki jól, azóta annyit se. Szereti, persze, de nincs egész nap vele. De ha az apjával van egész nap amikor én suliban vagyok, akkor engem se hiányol, de nagyon örül, ha meglát. De az apjával is teljesen jól elvan, sokszor egyedül játszik inkább, nagyon önálló. Most kezdte el átaludni az éjszakát. Az biztos változás lesz, hogy külön szobába kerül. De nagyon kicsi szobája lesz csak, most 3-an alszunk egy 22 nm-es szobában, ahova megyünk ott külön szobája lesz, de csak kb 9 nm-es. a mi szobánk meg 15 nm-es lesz. meg lesz egy kis nappali, kis konyha, kis fürdő. szóval sokkal kisebb lesz a hely, mint amihez szokott...
2017. szept. 23. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!