Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Munkahelyetekre mennyi idős...

Munkahelyetekre mennyi idős volt a babátok mikor mentetek babával látogatni?

Figyelt kérdés
Szeritnem minden munkahelyen örülnek, ha az ember bemegy a babával látogatni, de vajon mikor érdemes? Nem akarom, hogy elkapjon valamit, mert ugye sokan betegen mennek dolgozni. Bár egy közértes sétával is találkozhat bacikkal.
2017. szept. 22. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelytol fugg.

En ket anyukam/ nagymamam korulivel dolgoztam, gyerekukkent szerettek.

Nagyon kivancsiak voltak, vartak, hogy menjunk.

2017. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
11 hónapos.
2017. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Sose vittem pedig mar 2 eves. Videken dolgoztam egy egyeszsegugyi intezmenyben, nemigen van ott keresnivaloja a gyereknek:))

A kollegaimmal, fonokommel tartom a kapcsolatot, hol neten, hol szemelyesen, de nem a munkahelyemen.

2017. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Vittem, mert be kellett mennem aláírni. Kb. 1 éves lehetett.

Örültek neki....

Most is várnak, de nem merem bevállalni még 6 hós babával egyedül az utat (30km)

2017. szept. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Hozzánk nagyon sokszor behozzák a gyereket, engem meg rohadtul idegesít. Egy munkahelyen semmi keresnivalója egy kisbabának. Én sem vittem be a gyerekem. Annyira szánalmas, hogy mutogatják a babákat, nálunk konkrétan körbeviszik megmutatni mindenkinek, mintha valami hatalmas elért eredmény lenne, és várnák az elismerést, a dícséretet.. Az a baj, hogy ilyenkor még dúlnak az anyukákban a hormonok, nem fogják fel mi ciki, és mi nem.
2017. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves volt mikor elkelett mennünk a férjemért ( 1 cégnél dolgozunk) Kicsit előbb mentünk, h műszakváltás előtt odaérjünk. Természertesen a gyárba nem mentem be vele. Aki akarta, megnézte, váltottunk egy pár szót. A főnököm, illettve egy pár irodás is kijött megnézni.
2017. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem kórházba dolgoztam hanem irodába. Kollégákkal normális viszonyban. Nem szándékozom hetente bemenni babával de úgy érzem tényleg örülnének. Nekem jobb ha mi megyünk ott meg tudom etetni egy étterembe ha beülnènk körülményesebbnek érezném mert ott pelenkázni etetni tanán nehezebb.

Csak kiváncsi voltam más kb mikor látogatta meg babával a kollégákat.

2017. szept. 23. 15:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemre 12 éven aluliakat nem enged be a portaszolgálat, se irodába, se az üzembe.
2017. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szeritnem minden munkahelyen örülnek, ha az ember bemegy a babával látogatni - szerintem meg sokan nem örülnek, mikor az anyuka a képükbe tolja a gyerekét.


Én a sajátomat szeretem, de másé tök hidegen hagy, és falra mászok, mikor rám erőszakolja a másik a sajátját.

2017. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!