Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hülye lennék, amiért vállalni...

Hülye lennék, amiért vállalni akarom a babát ilyen "fiatalon" is egyedül? Az elvetetés jobb lenne?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, és azért írtam, hogy fiatalon, mert a családom szerint fiatal vagyok ahhoz, hogy úgy szüljek, hogy egyedül kell felnevelnem, vagyis ha elvetetném, nagy valószínűséggel találnék egy férfit akivel együtt lehetne babánk.


Segítségem lenne, kertes házam van, autóm, és biztos munkám, félretett pénzem. Viszont a volt párom most már szinte biztos, hogy véglegesen kikerült a képből. Ha megszülném, akkor meg főleg véglegesíteném a dolgot kettőnk között, mert nem hiszem, hogy jó lenne valami viharos viszonyba születnie a babának.


Szerintetek ilyen körülmények között miért olyan elvetemült gondolat megszülni? Ha úgy döntök, hogy vállalom, akkor a baba apjának csak akkor fogom elmondani, ha már nem tud lebeszélni. (kötelezni semmire sem fogom cserébe)

Igazából csak azt szeretném, ha elmondanátok, hogy milyen buktatók vannak, amire a családom gondolhat. Szerintetek? Teljesen őrültnek néznek, hogy egy szakítás után szülni akarok.



#baba #kapcsolat abortusz
2017. nov. 1. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Ennel sokkal rosszabb helyzetben is megtartjak az anyukak a gyereket. 30 evesen eszembe nem jutna fiatalnak titulalni magamat semmilyen helyzetben sem. Mar az borzaszto h felmerul benned ilyen anyagi helyzetben h elvetesd, es hogy a szuleid adjak alad a lovat....ez nagyon nem az en vilagom, inkabb nem is mondok velemenyt.....
2017. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
11, hú, de örülök, hogy nem vagyok része a világodnak. Brrr.
2017. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Meg van mindened ami szükséges egy gyerek felneveléséhez. Ha úgy érzed készen állsz rá és segítség is van tartsd meg.Gyerekkel is lehet még boldog párkapcsolatod,de a baba tényleg az ember életében egy biztos pont. A szeretete majd betölti az összes szerepet az életedben még nem találod meg a tényleg hozzád illő társat.

Én azon a véleményen vagyok,minden okkal történik, egy baba a legcsodálatosabb dolog az életben.

30 évesen meg nem vagy már fiatal annyira,hogy ez legyen az indok.

2017. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Már több mint egy hónapja írtál... Remélem, megtartottad a babát!!! Nagyon kiváncsi lennék, hogyan döntöttél!!! :-)
2017. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!