Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Hogy vegyem rá a férjemet a baba-témára? Hagyjam abba a gyógyszert a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, május óta vagyunk házasok (a férjem 38 éves).

Anyagilag nem jelentene gondot, itt van a hatalmas ház, nincs semmilyen hitelünk és jól is keresünk (én jogász vagyok, ő vállalkozó).


8 éven át voltunk szeretők, 2 éve élünk együtt.

Mikor összeköltöztünk, felhozta, hogy legyen gyerekünk, de akkor még nem volt meg a szakvizsgám, dolgozni szerettem volna és nem éreztem az égető vágyat egy baba iránt. Viszont már akarom és nem 30-31 évesen szeretném az első gyerekünket...


A legjobb barátnőm azt tanácsolta, hogy ne szóljak a férjemnek arról, hogy nem szedem már a fogamzásgátlót, mert úgysem adná be a válópert egy nem tervezett baba miatt, főleg, hogy már régebben ő akarta.

De ez nem túl aljas?


2017. nov. 12. 14:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
53%

Pedig megérdemelnéd kérdező

Mesélj már a múltadról??

Bocs de te nem vagy anyának való

Már azért is elítéllek amit a régi pároddal csináltál

Miért nem léptél ki abból a kapcsolatból.ja mert zsarolt.

2017. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Linkeljétek már legyszi az előzményt
2017. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
85%

Durva a kerdes feltevesed, ezert a sok undorito komment. :/

Szoval, beszeltunk a gyerek temarol, o meg varni akart, en nem annyira. Mar 10 eve egyutt voltunk. Megbeszeltuk, mi az az idopont, amikortol o is benne lenne, es kivartam. Azt nem mondom, hogy mindig turelemmel, de ugy lett. Majd egy ev volt, mire utana teherbe estem.

Szoval beszeljetek meg. Annyi mindenen keresztul mentetek, pont ezt ne tudnatok megbeszelni?!

Ha abbahagyod sutyiba a gyogyszert, es ugy leszel terhes, akkor szamithatsz negativ dologra a ferjed reszerol. Jogosan...

2017. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Mégis mit meséljek a múltamról IDEGENEKNEK?

Miért? Mert majd ti eldöntitek, érdemes vagyok-e arra, hogy gyerekem legyen? Nem igazán érdekel, hogy ki ítél el és miért.


Nincs semmilyen előzmény, ez az első kérdésem.

2017. nov. 12. 16:07
 25/53 anonim ***** válasza:
39%

Az nagyon aljas lenne, ha a tudta nélkül hagynád abba. Közöld vele, hogy abbahagytad, mert Te gyereket szeretnék, ha ő nagyon nem akar akkor gumit húz, de ha tényleg szeret téged és csak a félelem tartja vissza akkor nem sokàig fog védekezni.

A többi hozzászólón ne stresszeld magad. Ide csak szentek járnak akik szexelni is csak esküvő után szoktak.

2017. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj kérdező

Soha az életbe nem csinálnék ilyet a párommal,férjemmel

Hiába háborogsz.felesleges.

Csináld és meg lesz a következménye de akkor ne csodálkozz és ne gyere panaszkodni

Mit vártál a kérdés kiírásától?

Majd támogatnak itt?

Egy normális nő nem csinál ilyet

2017. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
85%

8#

Te írtad, olvasd el még egyszer!

A pasi nem akart (több) gyereket, de mégis lett.

A pasi már a terhesség alatt magára hagyta a nőt. Akkor, amikor a legnagyobb szükség lett volna a támogatására.

Utána pedig tönkrement a házasságuk.


Ez neked nem elég intő példa?

2017. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
0%

25-ös válaszoló

Te ezen a földön élsz?Nem hiszem

2017. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
31%

A vállalkozó az egy szakma? Jogász ekkora baromságot tuti nem mond.

NA kamuzz máshol.

2017. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Az előző oldalon még prosti voltam, most éppen jogász sem lehetek. Egyre jobb ez az egész.
2017. nov. 12. 16:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!