Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Hogy vegyem rá a férjemet a baba-témára? Hagyjam abba a gyógyszert a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, május óta vagyunk házasok (a férjem 38 éves).

Anyagilag nem jelentene gondot, itt van a hatalmas ház, nincs semmilyen hitelünk és jól is keresünk (én jogász vagyok, ő vállalkozó).


8 éven át voltunk szeretők, 2 éve élünk együtt.

Mikor összeköltöztünk, felhozta, hogy legyen gyerekünk, de akkor még nem volt meg a szakvizsgám, dolgozni szerettem volna és nem éreztem az égető vágyat egy baba iránt. Viszont már akarom és nem 30-31 évesen szeretném az első gyerekünket...


A legjobb barátnőm azt tanácsolta, hogy ne szóljak a férjemnek arról, hogy nem szedem már a fogamzásgátlót, mert úgysem adná be a válópert egy nem tervezett baba miatt, főleg, hogy már régebben ő akarta.

De ez nem túl aljas?


2017. nov. 12. 14:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
42%

Csak 2 éve vannak együtt

8 év nem számít ügyesek voltak

BESZÉLJÉTEK MEG ha nem kamu a kérdés

2017. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
29%

8 év nem számít ügyesek voltak


Hogy he?

2017. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
42%
Igen ügyesek voltak,hogy nem buktak le 8évig megcsalásba erre gondoltam de mindegy
2017. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
64%
A párodat megkérdezted már mostanában erről, vagy csak összeköltözéskor volt szó róla?
2017. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
36%
Természetes, hogy félsz ettől. De nem elég az anyagi háttér a gyerekvállaláshoz, szükség van arra is, hogy mindkét fél őszintén akarja és lelkileg is készen álljon rá. Ha ezt nem beszéled meg vele és csak úgy abbahagyod a bogyót, az olyan, mintha csak felcsináltatnád magad, minden érzelem nélkül.
2017. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen jellemmel ami nektek van, könyörgöm ne szaporodjatok. Van épp elég hazug, önző ember a világban nem kell még egy.
2017. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnodet dobd ki a kukaba. Aki ilyet javasol az egy gátlástalan, hazug disznó. Ne ilyen emberrel tart bizalmas barati kapcsolatot. A ferjeddel meg beszeld meg, ne verd at. Az a legrosszabb amit tehetsz. De azért nezz magadba mert gaz hogy ez a kamuzas egyáltalán felmerult mint opció..ha megint felrelepsz csak a gyerek isdza meg a levet. Ezt akarod??
2017. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
56%
Nem jó taktika hazudni, pláne, hogy attól fél, hogy szétmentek egy gyerek miatt. (Vajon hányszor fog eszetekbe jutni, hogy csak te akartad? Vagy majd hazudsz tovább mindenkinek? Nem jobb, ha tényleg közös várakozásotok gyümölcse lesz?) Beszéljétek meg, hogy minden gondolatod e körül forog és félsz, hogy kifuttok az időből (mert bár szerintem te még ráérnél pár évet, ha bármi miatt várnotok kéne, de az apa kora ugyanúgy rizikó, mint az anyáé). Ha nagyobb családban akar megöregedni, ha akar valaha gyereket, pláne, ha többet vagy netán unokák körében képzeli el magát nyugdíjasként, akkor most van itt az ideje belevágni, nem lehet konzerválni örökre a mát csak mert az már "bevált", le kell győznie az aggodalmait még akkor is, ha tényleg nem tudhatjátok, mit hoz az élet. Ha nem akar, akkor gondold át, hogy neked elég-e vele lenni.
2017. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
74%
nyugodtan cseszd át, max elhagy és kész.
2017. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba de ha az én feleségem lennél, erre a dologra azonnal kirúgnálak.


A gyerektartást fizetném, de ennyi lenne a maximum.

2017. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!