Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Hogy vegyem rá a férjemet a baba-témára? Hagyjam abba a gyógyszert a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, május óta vagyunk házasok (a férjem 38 éves).

Anyagilag nem jelentene gondot, itt van a hatalmas ház, nincs semmilyen hitelünk és jól is keresünk (én jogász vagyok, ő vállalkozó).


8 éven át voltunk szeretők, 2 éve élünk együtt.

Mikor összeköltöztünk, felhozta, hogy legyen gyerekünk, de akkor még nem volt meg a szakvizsgám, dolgozni szerettem volna és nem éreztem az égető vágyat egy baba iránt. Viszont már akarom és nem 30-31 évesen szeretném az első gyerekünket...


A legjobb barátnőm azt tanácsolta, hogy ne szóljak a férjemnek arról, hogy nem szedem már a fogamzásgátlót, mert úgysem adná be a válópert egy nem tervezett baba miatt, főleg, hogy már régebben ő akarta.

De ez nem túl aljas?


2017. nov. 12. 14:59
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mintha sok közötök lenne hozzá, de én voltam az, aki párkapcsolatban élt.


Fantasztikus, és te komolyan büszke vagy rá, hog félredugtál az exed háta mögött évekig? Jézusom...

2017. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem csak provokálni akarsz itt mindenkit.
2017. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
100%
gratulalok a leendo gyereketekhez mege gy elb*szott szerencsetlen proli gyerek egy hisztis p*csatol aki oylanna van 10 eve akivel ezt nem tudja megbeszelni ... sztm hagyd abba a gyogyszert es csinaljatok egy b*lfaszklant
2017. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!