Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem hülyeség,...

Csak szerintem hülyeség, megvenni a drága babaruhákat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes sem, csak ezt látom a környezetemben.

Ha lenne pénzem sem. Úgyis napok, hetek alatt kinövi, lekakilja, összekeni kajával, bármivel. Ez így fokozatban.

Majd késöbb megveheti nekik a jobb ruhákat, most inkább ágy stb. amire költhetné a pénzt.

Kit érdekel miben van a 4 hónapos gyerek otthon, úgyis koszos lesz hamar.


2017. nov. 25. 19:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

Én is megveszem a drágább dolgokat a lányomnak. De azt látom, hogy itt bocsánatot kell kérni lassan az ilyen dolgokért. Mert mondjuk megengedheti magának 😑

De megdolgozunk keményen ezekért, és ha én nem érzem pazarlásnak, akkor másnak ehhez semmi köze. H&M, C&A, Tom Taylor a lányom kedvence, enyém a Retro, férjem pedig Hilfiger -fan.

Pokolba velünk, igaz? ☹

2017. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki maga donti el, mennyit kolt el ruhakra. Mig pici volt, turiban uj bodykat parzsaz forintert megvettem. Cipo kicsi koratol csakis uj. 3 eves, turiban mar csak kopottabbak vannak uj aron, ezert inkabb leertekelesen veszek leginkabb h&m-ben. Munkatarsamtol szoktam hasznaltan kabatot venni pl. Nem keresunk rosszul, de sokezres ruhakat nem veszek.

Mellesleg 3 eves (5-6 eves meretekkel), 27-28-as a laba es 116-122-es ruhakat hord. Nehez igy is fel evente az uj ruhatar beszerzese, mert iszonyuan nol.

A kopottabb ruhakat, amiket orokoltunk, elhasznaljuk itthonisnak.

2017. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
41%

Azert szeretek dragabb rucikat venni, mert peldaul nekunk 3 lanyunk van, 4-2--éves es egy kis 4 honapos..

A dragabb,minosegibb meg a picin is szep,ettol persze van normalis ágyuk, játékuk,kocsink stb.


Engem nem zavar ha te majd foltos, olcso akármilyen ruhába bújtatod a picid,téged se zavarjon ha én meg nem. Nem tőled kérem rá a pénzt...

Keményen megdolgozunk érte.

2017. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%
Két lányunk van és én is úgy vagyok vele mint az utolsó válaszoló, hogy veszek ehy kicsit drágábban ruhát, de tudom hogy a kicsinek is bőven jó lesz. Veszek azért a kicsinek is újakat persze. Nekem amúgy nincs bajom a használtal. Vaterán rengeteg ruhát veszek, de csakis megbízható eladóktól, akik normálos képeket tesznek fel a ruhá
2017. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, elküldte. Szóval olyanoktól veszek akik szépen teszik fel a ruhákat. Pl.most nèzegettem alkalmi ruhákat a vaterám karácsonyra, hát olyanok vannak, hogy megszólalnak, 1-max 2× volt a gyereken. Turival nekem nincs szerencsèm, a mi városunkban nincs normális, ami van, az darabáras, és annyival nem olcsóbb, mint az új.
2017. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván nem csak szerinted.

De ha nekem megtetszik a Zarában egy ruha, cipő, kabát, akkor nem fogom otthagyni azért, mert "jaj a többi anyuka mit szól ehhez".

Én sem hordok használtat, a férjem sem, a lányunkra sem fogom ráadni azért, mert pár anyuka szerint úgy gazdaságos.

Nem évekre vásároljuk a ruháit, tisztában vagyunk azzal, hogy hamar kinövi őket.


És engem érdekel, miben van a lányunk, ahogy a saját öltözködésemre is figyelek.

2017. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

"Kit érdekel miben van a 4 hónapos gyerek otthon, úgyis koszos lesz hamar."

Ezek szerint teged erdekel.

3 gyermekunk van, a legkisebb 1 eves. Sokfele babas tarsasagba, "klubba" jarunk, megsincs fogalmam arrol, ki hol veszi a gyerekenek a ruhat.

A legkisebbnek mi csak ujat veszunk, legtobbszor rendelem (next, george, h&m, mamas&papas), de van par ruhaja, ami a noveretol maradt.

Ja, es tobbnyire eladom a kinott ruhakat, bar sokat adok ismeros gyereknek is.

2017. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!