Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött babának mire...

Egy újszülött babának mire van szüksége az első három hónapban és azok mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pelusra, popsitörlőre. Ilyesmikre. Tévedés ne essék nem sajnálom a pénzt, csak szeretném tudni, hogy kb. milyen kiadásokra számíthatunk az elején.
2010. jún. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pelenkából eleinte nagyon sok elmegy,napi 7-8 is lehet.Az egyes méret 2-5 kilóig van,általában 27 darabos, és 1000-1200 Ft-ba kerül márkától föggően.A kettes általában 3-6 kilóig van,ez már olcsóbb, de nem emlékszem mennyi pontosan.A popsitörlő ára szintén márkafüggő 300-700 körül van a 63-72 darabos.Én ha kaki van, a mai napig megmosom a popóját,ezzel sok törlőkendőt meg tudsz spórolni, mert egy nagyobb kakinál akár 4-5 darab is elmehet, és ez csak egy alkalom.Popsikrémből használj doki által felírtat, amit én használok az a naturlandos nem egészen 300 Ft,és egy hónapig nekem elég.A fürdetőkrém is itt körül van, bár én azt nem használtam soha.Ha szerencséd van, anyatejes lesz a babád,így a kajája hónapokig nem fog pénzbe kerülni.A ruhákat elég hamar ki fogja nőni,de szerintem turkálókban nagyon szépeket jó áron ki lehet fogni.

2010. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első jókat írt le, egyetértek. :)

Kelhet még pelenkázó: abból van ugye az asztal változat mint bútor kb 30 és 60ezer között de szerintem felesleges, én egy ágyratehető "szivacsost" vettem kb 2500ft-ért. Legyen legalább 10,15 db textilpelenka a pelenkázáshoz alárakni, etetésekhez, babafeje alá kiságyba ha valamit felbüfizne, kb 4000-7000ig terjed az ára.

2010. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használtan vettünk pelenkázós kiságyat 12.000 -ért. Arra pelenkázó lap 2500-3000. Pelus tényleg sok elmegy, én az első 1 hónapban a Pamperst vettem neki, nem engedte át a pisit kakit az a hálós réteg. Aztán tescos, dm-es mikor milyen pelus.Ezt ki kell tapasztalni, lehet, hogy az olcsóbb peló is jó. Popsitörlő eleinte 4 csomag biztos elmegy, ebből is jó a Tescos is. Nekünk a gyógyszertári popsikrém nem jött be, Sudocrent használok 14 hónapja, fürdetőkrémet sem használtam, nem szerettem. Gabit majd Neogranormonossal fürdettem.
2010. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!