Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én csinálok valamit rosszul?

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám. Kb délelőtt 11-től este 6-7-ig borzasztóan nyűgös. Elalszik 10 percre majd megébred és sír. Napi rendünk: reggel fél5-5 körül megébred, kap enni, utána 20-25 perc büfi, hintázik a hintájában egyedül egy 20 percet, majd még 40-50 percet játszunk együtt, énekelek neki, viszem körbe a lakásba és mutogatom neki a dolgokat, tornázunk, masszírozom a hasát, mert elég hasfájós, majd lefektetem aludni. Cumit adok a szájába, és simogatom a hátát. Körülbelül fél10 körül felkel, ugyanezt eljátszuk, mint az előző etetés után, csak kicsit változatosabb játékokkal, és fél 11, 11 körül lefektetném aludni, de ilyenkor már nyűgös, nem hajlandó aludni, és este 7-ig 4 óránként etetem, 2 óránként itatom, 20 ml vízzel, próbálom nyugtatni, és altatgatni, fél7-kor evés, 7-kor fürdés, és utána megint lefektetem altatni. Ilyenkor már olyan fáradt, hogy elalszik, 11-kor nekem kell felkelteni, hogy egyen. És utána fél5-5-ig végig alussza az éjszakát. Adjatok légyszi tippeket, hogy mit csinálhatnék máshogy, hogy ne üvöltse végig az egész délutánt. Hasfájásra adok neki gripe watert, és milumil komfort 1es tápszert kap.
2018. márc. 2. 12:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Etesd 3 óránként. Az enyémek tápszeresek, a fiam soha semmivel nem bírt ki 4 órát, a kislányom olyan 4-5 hónapos kortól kezdett 3,5-4 óránként enni.
2018. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Látom adtál 160-at, nem baj az se, ha többet eszik de csak 4 óránként. Majd meglátod mire hogy reagál.
2018. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő kevesebbszer eszik többször majd. Nekem a kisfiam volt ilyen: 5-ször max 6-szor evett születèsètől kezdve. Azzal piszkàlt a vèdőnő, hogy gyakrabban etessem. De ő ilyen volt. Kevèsszer viszont sokat. A lànyaim viszont az ellenkezője. Keveset ettek, de gyakran. Minden baba màs. Tudja ő, hogy mi kell neki. Bìzz benne! 😊
2018. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Többet kevesebbszer! Bocsi 😁
2018. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
150-et szorozd a testsúllyal és oszd el az etetések szàmàval, az a normális mennyiség amit adni kell a babának. Persze vannak eltérések az igények közt, de legalább be tudod saccolni mi is az àtlag. A sok síràsra van egy 5lépéses dr Karp szerinti módszer ami nàlunk bevàlt, próbàld ki főleg ha óraműpontossàggal kezd sírni a du. - i óràkban.Pólya+YouTube fehér zaj babàknak+cumi. Hasra fektetés vagy oldalra fektetés. Keress rá nekünk nagyon bevàlt, a lényeg hogy úgy érezze magát mint odabent.
2018. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy a férjed nem feltétlenül mond hülyeséget a túletetéssel. Vigyázz vele. Az én fiam mohó neki soha nem elég,minden etetés után sír egy pàr percet mire felfogja, hogy jól lakott. Volt hogy túletettem, mert én is azt hittem majd jelzi. Ezzel azt értem el, hogy sírt egész nap a hasfàjàs miatt, dőlt belőle vissza. De amikor a nagy adag kiürült ugyan úgy ment a balhé mert evett volna még... Ilyen is van.(utolsó voltam)
2018. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!