Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hetes babával elmennétek...

5-6 hetes babával elmennétek családi összejövetelre pár órára?

Figyelt kérdés

Lesz egy nagy családi összejövetel, minden évben van. Mindig el szoktunk menni, olyan jó ilyenkor mindenkit látni. Nagybátyámék házában szokott lenni.

Beszélgetés, játék, gyerekek együtt vannak, játszanak stb. Jókat eszünk.

Viszont idén nagyjából 5-6 hetes lesz akkor a kisbabánk. Első baba, ezért nem tudom, hogy ez nem korai-e még. Azt beszéltük a férjemmel, hogy legrosszabb esetben csak 1-2 órára ugrunk be, aztán hazamegyünk. (Kocsival háztól-házig kb 40 perces az út, nem nagy távolság, Bp-en belül van mindkettő)


2018. márc. 6. 11:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
5 hetes volt Karácsonykor. Eszembe se jutott, hogy ne vigyem. 24., 25., 26-ám is vittem. Utána lementünk a Férjem családjához is vidékre 3 napra. 3 gyerekes családanya a házi orvosunk. Azt mondta, hogy kezdjem el szépen szoktatni a társasághoz, meg fogja szokni, nem lesz beteg. 3 hetesen már a Karácsonyi nagybevásárlást is Vele intéztem. Szereti az embereket, nem félt sose tőlük, sosem volt még beteg, most 16 hónapos.
2018. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem most lesz, hanem már az influenzás, taknyos időszak után, akkor elmemmék. Mondjuk attól is függ, hogy mekkorák a rokon gyerkőcök és mennyien vannak mert főleg ők a szűk keresztmetszet.
2018. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12-16-18 az egyik családból

A másik családból 7-13 évesek

És még lesz egy pici 3 hónapos baba

De kb 3 telefonhívás kideríteni, hogy nem-e beteg valaki, ezt a kört mindenképpen lefutom

2018. márc. 6. 12:46
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Akkor a nagyobb gyerekek már nem a folyton taknyos ovisok, ha senki nem beteg menjetek nyugodtan. :)
2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Persze hogy elvinnem!nem kell burokban tartani hónapokig!

Ahogy valaki írta h bkv közlekednek.sokan nem tudják megoldani h pl a nagytesot vinni a suliba/oviba,akkor viszik a picit is bármekkora!

Ha meg eltudsz vonulni szopiztatni/pelenkázni akkor az plane jó :) ha nem akarod akkor nem adod oda senkinek,meg amugy sem kell odabújni a picihez a többieknek!

2018. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Öt hetesen mentünk a nagypapa szülinapjára, étterem, 20 fős rokonság (kerek 50 lett). Mindenki figyelt rá, nem abajgatták, nem is lett semmi baja.
2018. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%

Pont hat hetes volt a legjobb barátunk szulinapjan. Elvittuk, és minden rendben volt, szóval én elvinné m.


Heven, villamoson, buszon is utaztam vele, először 3 hetesen. Van autóm is, de akkor így éreztem jónak.

2018. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
Vinném, ahogy vittem is :) 6 hetes volt a babánk, mikor anyósék aranylakodalma volt, vittük Őt is, egy szolid kerti parti volt szűkebb rokonsággal. Semmi baja nem lett.
2018. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%
Meg fogod látni, hogy érzed magad, milyen a babus. Ezt előre olyan nehéz megmondani. Ha van olyan szoba, ahová el tudtok vonulni a kicsivel, és jól vagytok mind a ketten, akkor nyugodtan mehettek.Fertőzést apuka is hazahozhat az utcáról, munkahelyről.
2018. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15%
Igen, sokan tömegközlekednek pici babával. A második, harmadik... gyerekek előbb is lesznek betegek és betegesebbek is, mint az elsők, akiket még rendesen meg tudnak óvni a szülők a felesleges kimozdulásoktól.
2018. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!