Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hetes babával elmennétek...

5-6 hetes babával elmennétek családi összejövetelre pár órára?

Figyelt kérdés

Lesz egy nagy családi összejövetel, minden évben van. Mindig el szoktunk menni, olyan jó ilyenkor mindenkit látni. Nagybátyámék házában szokott lenni.

Beszélgetés, játék, gyerekek együtt vannak, játszanak stb. Jókat eszünk.

Viszont idén nagyjából 5-6 hetes lesz akkor a kisbabánk. Első baba, ezért nem tudom, hogy ez nem korai-e még. Azt beszéltük a férjemmel, hogy legrosszabb esetben csak 1-2 órára ugrunk be, aztán hazamegyünk. (Kocsival háztól-házig kb 40 perces az út, nem nagy távolság, Bp-en belül van mindkettő)


2018. márc. 6. 11:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%
December 8-án született a kislányom. Karácsonykor hozzánk jött mindenki, 16-an voltunk. Ha valaki beteg lett volna, az magától nem jött volna, ebben egész biztos vagyok. Ha van egy kis félrevonulós szoba, ahol meg tudod szoptatni, meg le tudod tenni aludni, akkor szerintem simán bevállalható. 😊
2018. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért van lepontozva mindenki, aki nem egy sterilszobában kíván élni a gyerek óvodás koráig?:D
2018. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%

De érdekes hogy mindenki le van pontozva aki szocializálódik a babával ....hát én mindenkit zöldpacsiztam a többit meg lepontoztam!!!

A kérdésre válaszolva ha jo idő van,nem tele nyavajával minden ahol emberek vannak akkor persze hogy mennénk.Nem kell mindenkinek körbe csókolgatni,föléhajolva ájuldozni hogy de cuki hanem békén kell hagyni a picit :)

És akkor lehet lepontozni engem is a sárga földig :D

2018. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak az a jó aya, aki burokban tartja és domestoson neveli a gyermekét :D
2018. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!