Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett nappalisként...

Baba mellett nappalisként egyetemre járni? Valakinek sikerült így diplomát szereznie?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan anyuka, aki baba mellett bejárt az órakra, sikeresen teljesítette a vizsgákat?

Mennyire igényelt sok szervezést?

Bébiszittert is alkalmaztatok, vagy elég volt az apuka és az, ha a nagyszülők is besegítettek néha?


Ősszel fogok szülni, ez a második félévem egy nehéz szakon (jogász). Eredetileg úgy akartam, hogy levelezőre megyek két félév passzív után, de erről inkább lebeszélnek... Mert hogy a levelezősöknek péntek-szombat az oktatás és szinte az összesen kötelező megjelenni, nagyon szigorúan veszik azt, ha valaki hiányzik.


2018. márc. 28. 09:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjátok, majd rájön a dolgokra idővel.

Meg arra is hogy nem fog menni a nappali egyetem se.

2018. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Igen, majd rájövök. Ezért felesleges ijesztgetni, hogy 'jaj mennyire megváltozik majd minden', meg nem lesz időm úgysem semmire.

Mert lehet, hogy lesz egy teljesen nyugis babánk, akivel öröm lesz az első hetektől kezdve minden. Ráadásul mint írtam, van több babás barátnőm. Egyiknél sem az van, mint itt a gyakorin írták, hogy még wc-re is a gyerekkel mennek, vagy hogy egy szabad délutánjuk nem volt hónapok óta...

2018. márc. 28. 10:56
 13/35 anonim ***** válasza:
84%
Jó jó, persze :)))
2018. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
De ahogy elnézem, itt néhány felhasználónak sem ártana egy barátnőzős délután, vagy egy kis pihentető masszázs például. Akkor talán nem a válaszolókkal lennének lekezelőek, próbálva ezzel levezetni a feszültségüket.
2018. márc. 28. 11:02
 15/35 anonim ***** válasza:
63%
Naiv 19 eves kislany, hagyjatok ...
2018. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Közel 22 éves vagyok, már van egy diplomám.

De igen, biztosan borzasztó naiv vagyok, mert látom, hogy a közelemben lévő szülőknek teljesen normális, aktív életük van, és én sem arra készülök, hogy ősztől 3-4 éven át a várost sem hagyjuk el.

2018. márc. 28. 11:09
 17/35 anonim ***** válasza:
92%

19 vagy 22, teljesen mindegy, a megnyílvánulásaidból kiindulva agyban nem vagy több 19-nél


Én a helyedben 22 évesen a második diploma előtt dolgoztam volna, meg világot láttam volna egy kicsit. Eléggé álomvilágba élsz még.

2018. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem írtad hogy saját lakásod van :D
2018. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%

Dehát az alap, 18-as! :)

Itt a gyakorin csak a saját lakással, kocsival, gazdag szülőkkel rendelkező jogász kislányokat csinálják fel.

2018. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%

19!

:D

2018. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!