Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi húgom másfél hónapos,...

Kicsi húgom másfél hónapos, és egyszerűen brutálisan sír, nehezen, szinte semmit nem alszik?

Figyelt kérdés
Konkrétan húsvét másnapja óta alig alszik, állandóan sír mint akit ölnek, lassan már köldöksérve lesz. Anya depressziós, apám szrik bele mindenbe, húgom meg egy bunk* kis .. lett és csak dumal mindenkinek. Egyedül én segítek neki de kollégista vagyok, harmadéves, tanulnom és hogy őszinte legyek Pihennem is kell, ez a 4. Este amit nem aludtam és így tanulni se tudok mert nem ragad meg a fáradtságtól.. hiába veszi fel, teszi le, fogja 73736 féle módon, hiába ad neki akár kúpot, akár ilyen cseppet hogy segítsen neki bontani a tejes cucclit, egyszerűen egy kis időre abba hagyja és folytatja tovább órákon keresztül.. nem köti le semmi, se az a kis zenélő ketyere, se ha "babazunk" vele, se semmi. Elkezd enni, aztán már csak cumizza a cicit, de a cumit meg persze kikopi, nem kell neki. Komolyan úgy ordít mint akit ölnek... Ilyet még mi sem csináltunk sőt igazából akkor hallottam utoljára ilyet mikor oltották a kicsiket a dokinál, de azt is rövid időre, nem napi 24 órából 20at. Mit tehetnék/nénk hogy végre sírás helyett aludjon? (Azt még megjegyezném hogy sokáig nincs is könnye, csak egy hosszabb idő után egy kevés.)
2018. ápr. 7. 07:56
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Most is sikerült elaludnia, aludt 3 percet és megint mintha rosszat álmodna és sír és nyuglodik és ennyi..
2018. ápr. 7. 07:59
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogok sokat segíteni, de vannak ilyen babák, el kell viselni, halgass zenét fejhallgatón, ha úgy tudsz aludni.
2018. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Lehet faj a pocakja. Azt sajnos tul kell elni.

Meg van etetve rendesen? Marmint rendesen tele a hasa?

Mindazonaltal meg erzi az otthoni legkort is ez egy ordogi korforgas.

2018. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Hasfajasra is vannak tobb kevesebb sikerrel praktikak. Probagatni kell. Nyilvan valami nem jo neki de csak uvoltessel tudja a tudtotokra adni mert picike. A babanak se jo hidd el. Mindamellett hogy valami baja van o ugyanugy nem tud pihenni mint ti igy ha belegondolsz neki nem “csak” az a baja hogy kialvatlan hanem meg pluszba valami mas is.
2018. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt kislányomnál másfél hónapos korától kb. négy hónapos koráig. Túl sok inger érte napközben es az idegrendszer éretlen még hogy feldolgozza és nyugtalan. Sok ringatás, szeretgetés, minél több levegőn való séta. És persze figyelni hogy tutira nem azert van-e mert éhes!
2018. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Anya használ neki kúpot, ilyen cseppet, mert a tejcukrot nem bontja le rendesen és amiatt fáj a hasa, de ez mar megoldódott, pocakkal minden oké. Elkezd enni, majd cumizik, bealszik pár percre és megint sír, megint kezdi előről, aztán már a cici sem kell neki (de mást sem fogad el).
2018. ápr. 7. 08:22
 7/33 A kérdező kommentje:
A levegő sem bevált dolog, ott csak még jobban elkezd visitani :/ és az a legszrabb az egészben hogy nem tudok neki(k) segíteni..
2018. ápr. 7. 08:24
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapjan hogy eszik picit bealszik (mert nyilvan kimerult) aztan sir nekem ez pocaknak tunik. Ha nem az lenne szerintem eves utan szepen tudna aludni. De az alvasat valami megzavarja es nagyon nem lehet mas mint a pocakja.

Amugy en nagyon hatasos trukkokkel nem talakoztam hasfajas teren. Hiaba ad be valamit az ember kb semmit nem hasznal a gyerek meg szenved

2018. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Van akinel bevalik az autozas. Sok baba/kisgyerek ott siman jokat tud aludni. Nem tudom probaltatok e mar
2018. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy keves anyukád teje es ehes?
2018. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!