Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi húgom másfél hónapos,...

Kicsi húgom másfél hónapos, és egyszerűen brutálisan sír, nehezen, szinte semmit nem alszik?

Figyelt kérdés
Konkrétan húsvét másnapja óta alig alszik, állandóan sír mint akit ölnek, lassan már köldöksérve lesz. Anya depressziós, apám szrik bele mindenbe, húgom meg egy bunk* kis .. lett és csak dumal mindenkinek. Egyedül én segítek neki de kollégista vagyok, harmadéves, tanulnom és hogy őszinte legyek Pihennem is kell, ez a 4. Este amit nem aludtam és így tanulni se tudok mert nem ragad meg a fáradtságtól.. hiába veszi fel, teszi le, fogja 73736 féle módon, hiába ad neki akár kúpot, akár ilyen cseppet hogy segítsen neki bontani a tejes cucclit, egyszerűen egy kis időre abba hagyja és folytatja tovább órákon keresztül.. nem köti le semmi, se az a kis zenélő ketyere, se ha "babazunk" vele, se semmi. Elkezd enni, aztán már csak cumizza a cicit, de a cumit meg persze kikopi, nem kell neki. Komolyan úgy ordít mint akit ölnek... Ilyet még mi sem csináltunk sőt igazából akkor hallottam utoljára ilyet mikor oltották a kicsiket a dokinál, de azt is rövid időre, nem napi 24 órából 20at. Mit tehetnék/nénk hogy végre sírás helyett aludjon? (Azt még megjegyezném hogy sokáig nincs is könnye, csak egy hosszabb idő után egy kevés.)
2018. ápr. 7. 07:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem volt időm az egészet elolvasni, nekem is újszülöttem van, csak segíteni próbáltam, elnézést! Gondoltam, ha elolvasod és véletlen merítesz belőle, akkor a jó szándékom nem volt hiábavaló.
2018. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot vele neked is :) nem baj, csak már engem is kikészít ez az egész..
2018. ápr. 8. 11:21
 33/33 anonim ***** válasza:
48%
Kicsi lány,kicsit nagy a szád,nem? Mi a bajod a hordozókendős hozzászólással? Mindent tökéletesen írt le. Adtál egy zagyva leírást az otthoni helyzetről(Most koliban vagy vagy otthon? Mert egyszer nem vagy otthon és nem tudsz segíteni,másszor meg már 4.napja nem alszol...),mi megpróbálunk segíteni,holott anyádnak magának kellen vennie a fáradtságot és utánajárni a dolgoknak a veszélyes Germicidezés helyett,te meg még hőbörögsz itt lassan. Szerencsétlen baba...
2018. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!