Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg az "én-időt"...

Hogy oldjátok meg az "én-időt", szépítkezést baba mellett?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pl. szépségszalonba járás, edzés, masszíroztatás. Tehát ahová nem tudnátok vinni a picit, vagy csak nehezen megoldva.


Nagyszülők? Vagy inkább fizetett segítséget alkalmaztok?


2018. máj. 12. 09:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Én ezeket a programjaimat a nagyszülős napokra teszem.Mondjuk én csak fodràszhoz,kozmetikushoz jàrok.Bàr mostanában egyre jobban gondolkodok rajta,hogy el kellene kezdeni babysittert felkutatni.

Nem bàntásból,de egy nőnek hogyhogy nincs igénye ilyesmire?!

2018. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%

9!


Mondjuk azért nem jut eszébe, mert nincs apuka? Vagy mert olyan időbeosztásban dolgozik, higy nem megoldható?

2018. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

"Nem bàntásból,de egy nőnek hogyhogy nincs igénye ilyesmire?!"


Nem bántásból, de szerinted ezeket csak házon kívül lehet elintézni?

2018. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Addig vigyáz rá apa.
2018. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk mindig apával van, míg én fodrászhoz, körmöshöz vagy suliba megyek. Ezért biztos nem ugrasztanám a nagyszülőket, nekik sokkal nehezebb átszervezni a munkájukat, több műszak, távolság, stb. miatt. Inkább úgy kérek időpontot, hogy tuti ne dolgozzon akkor a férjem.
2018. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Az apjukkal vannak. Havi 1 alkalomról van szó, egy szombat délelőtt, fodrász és kozmetikus. Kb 3 óra. Tornázni csak tervezek (fél éve tervezem...) de azt itthon.
2018. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

#13.

Sajnos nem vagyok se fodràsz,se kozmetikus,így muszáj elmennem itthonról hozzàjuk.

A kommentelők pedig azt írtàk,hogy nincs igényük ezekre a dolgokra,helytől függetlenül.Én így értelmeztem.

2018. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs itthon a férjem akkor a nagyszülők vigyáznak rá. Közel laknak mindkettőnk szülei.
2018. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
A "nincs rá igényem" egy hasznos válasz? Miért hasznos?
2018. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Valóban, a "nem jártam ilyen helyekre" is pokoli hasznos válasz, valóban. Írd már be a "hogy csináljátok a mázat a csokitortára?" kérdésre is, hogy "én sohasem sütök".....
2018. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!