Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg egyedul?

Hogy oldjam meg egyedul?

Figyelt kérdés

Nemtudom egyedulallo anyukak, hogy oldjak meg de le a kalappal.. ha kellene biztos belejonnek , na de a lényeg:

1hétre kórházba került a ferjem, es a szuleim elutaztam ,masik nagyszulo messze van nagyon..

Itt nincs igazan normalis bolt,h megvegyek pelust,húsokat,stb ami kell. Autom van, de a babakocsi osszecsukva nem fer be , hordozokendobe beleizzadunk nagyon hamar , hordozóval már nem bírom el a fiam (12 hetes lesz 2 nap mulva)


Ti hogy oldanátok meg egy kisebb-nagy bevásárlást vele? Hogy oldjátok meg??

A hordozó tényleg kizárt, orulok ha az autóig elcipekedek vele.:/ plusz meg a kosarat vinni/tolni a boltban..


2018. máj. 13. 11:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

Ja , akkor tolod nekem a teli bevásárló kocsit ,mig én fogom a gyereket vagy mi? Mert ilyen melegbe nem tudom hordozni, mert zavarja ha összeizzadunk. Másrészt sehol sem írtam,hogy emelem. Hanem h nem bírom el.( nem bírom tolni egy kézzel -hülyébbek kedvéért)

De ebből is látszik, h árad a jó indulat. Most szeretnéd, gratuláljak? Tapsoljak is ?:)

2018. máj. 13. 22:00
 32/53 anonim ***** válasza:
84%
A bevásárlókocsiba BE TUDOD RAKNI hordozóstól a gyereket és köré pakolni. 1 hétre meg ne akard már felvásárolni az egész Tesco-t.
2018. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
79%

😂 😂 😂

Kész. Ha ennyitől is kiborulsz, ne menj el bevásárolni egyedül, gyerekkel, autóval.

2018. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi. Jövő héten hűvös lesz, nézd csak meg az időjárás jelentést, így nyugodtan lehet karikásban vinni. Probléma megoldva. 😀


A másik: ezek szerint van bolt a közelben, csak kicsi?

Szerintem bird ki ezt a pár napot, hogy csak ott vasarolsz, legfeljebb minden nap elindulsz a babakocsival, ha nem tudsz egyszerre sok cuccot vinni. ( Gondolom a babakocsi is nehéz már ha 4-5kg pluszterhet raksz az aljába 😂)

2018. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
95%
Első gyerekes anyukaként szinte 0 segítséggel( párom egy napot van itthon a héten ...) autó nélkül egy nyamvadt babakocsival megoldottam ... itt kedves kérdező azzal van a gond ,hogy nem vagy valami leleményes ... ha az lennél akkor eszedbe jutott volna magadtól is ,hogy beteszed a hordozót a bevásárlókocsiba mint sokn mások is teszik .. Az a büdös nagy harci helyzet ,hogy ha ebben ennyire nem vagy leleményes nagyon sok gondod lesz a késöbbiekben ...
2018. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
95%

Ki mondta, hogy cipelni kell egy egész bevásárló kocsit? Csak tolni kell, vagy nálatok nincs kereke?



Egy 6 kilós gyereket hordozóstul el kell bírnod. Aztán berakod a bevásárlókocsiba és tolod, miközben belepakolsz.


Nem gondoltam, hogy ennyi eszed sincs, és te még a kocsit is felkapnád a hátadra..



Gondolom nem 170 vagy a 43 kilódhoz, ugyanúgy nézhetünk ki. Ha én elbírok 3x annyit, te is azt a párkilót.


Mellesleg a hordozós izzadáshoz.. ki tart fegyvert a fejedhez, hogy délben menj vásárolni?


Most nagyon kellemes az idő, egész biztos nem izzadnátok be, mivel kb 15 fok van. Kora este pedig szintén.

2018. máj. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Egyébként te szerintem félsz/szorongsz a helyzettől, hogy kettesben leszel a saját gyerekeddel házn kívül. Nem azért, mert nem lehet megoldani, hanem mert ijesztő, hogy minden felelősség hirtelen csak rád hárul komfortzónán kívül.


Az első 10 perc után rá fogsz jönni, hogy ez gyerekjáték, csak a bátorságot kell összegyűjtened. Ugyanolyan teljesértékű felnőtt vagy, mint mindenki más, nem tudunk többet nálad, nem vagyunk jobbak nálad. Mi is bénázunk néha, és nem figyeljük a másik bénázást suttyomban, sőt a párjuk nélkül közlekedő anyukákat sem nézzük ki.


Kedves emberekbe fogsz botlani, akik lenézés nélkül segítenek, ha kell. Akik tartják az ajtót, akik faarccal hallgatják az üvöltő gyereket, vagy szórakoztatják, amíg a sorban álltok. Akik leveszik a terméket a felső polcról.


Nem lesz gond, mi is félünk, ijesztő egyedül lenni, de pár perc alatt hozzászoksz, csak meg kell próbálni.

2018. máj. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
95%
6 kg-t nem bírsz el? Azért egy lavornyi vizes ruhát fel tudsz emelni, ugye? Vagy mosni se mosol, mert 43 kg vagy? Akármennyire is bizonygatod, hogy milyen nehéz sorsod van, ez csak NYAFOGÁS. Az a gyerek nemsokara önmaga lesz 6 kg. Akkor majd magától kell kirepülnie a kiságyból? Vicc vagy.
2018. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is magától a helyzettől félsz, azért keresel mindenféle kifogást. A kendőhöz meleg van... Menj reggel, este, akkora hőség azért még nincs. Vagy egyszerűen kibirod azt a félórát.

A babakocsi nem fér be? Mekkora kocsi az? Az első ülésre bekötöd a hordozót, hátra benyomod valahogy a kocsit, vagy lehajtod a hátsó ülést és úgy. Nem tudom, milyen autód van.

Vagy egyszerűen túléled ezt a hetet valami egyszerűbb kajával. Tészta, kenyér, tojás és társai csak vannak a kisboltban is.

Ne nyafogj, hanem oldd meg. Lesz még ennél nagyobb kihívás is az életben.

2018. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
96%
Remélem kamu a kérdés. Ilyen életképtelen nők tényleg vannak? MÉég soha nem voltál egyedül postán, gyógyszertárban meg ilyen helyeken? Vazzeg... Nem semmi. Úristen. Csoda, hogy még élsz abban a faluban. De tudok egy megoldást. Míg a férjed kórházban van, addig tedd be a gyereket a babakocsiba és minden nap sétálj el a falu boltjába és vedd meg ott aznapra, ami kell! Ha már ilyen madárka vagy. Látszik, hogy mindig mások gondoljodtak helyetted!
2018. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!