Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnőnek (ahogy kijár hozzáto...

Védőnőnek (ahogy kijár hozzátok) szoktatok pénzt vagy valamit adni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott. Ez a munkája része. Megkínálom innivalóval, és kedves vagyok hozzá.
2010. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ezért kapja a fizetést! Egyébként kötelező neki menni, mert a munkájához tartozik.
2010. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett kijött ez 11 honappal ezelött volt azota sem volt nálunk.
2010. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok mármint mikor a gyerek megszületett.
2010. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adtam még neki semmit. Ahogy az első írta megkínálom innivalóval és kész.
2010. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiamat születése óta 2x látta a védőnő és már 6 éves.A lányom 10 hónapos másik védőnőnk van,ő havonta látogat.


Soha nem adtam nekik semmit.Minek?

2010. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hozzánk havonta jön,de én is úgy gondolom ez a munkája.Igaz,egyszer adtam neki egy csomag kávét,meg egy tusfürdőt.Nagyon lelkiismeretes!!

De sokaktól hallom,hogy ezt-azt ad neki,minden alkalommal,hát az túlzás..

Amúgy meddig (lenne)köteles kijárni?


Köszönöm az eddigi válaszokat,várom még!!!!:)

2010. jún. 14. 20:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kislányom 11 hetes. Születése óta 9-szer volt nálunk. Ő szúrta a Kislányom fülét, éjjel-nappal hívhatom.

Amikor a kórházban voltunk szülés után, Ő íratta meg a recepteket, majd bedobta a postaládánkba, hogy Apa ki tudja venni. A terhességem alatt is így viselkedett. Az utolsó heteimben már két naponta hívott, hogy hogy vagyok, szülünk e.

Azt hiszem ritka szerencsés vagyok, hogy egy ilyen tündér védőnőnk van. A fülszúrásnál mikor kijött megkérdeztem mivel tartozok. Konkrétan ledöbbent, hogy hogy feltételezek én ilyet, hogy ő ezért pénzt kér.

Amióta ismerem Őt, háromszor kedveskedtünk neki egy kis édességes csomaggal. Nem azért mert Ő elvárja, hanem mert valahogy szeretném kompenzálni azt, hogy ilyen kedves, törődő velünk.

2010. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
A mi védőnőnk is nagyon lelkiismeretes és kedves. Ha csak az utcán összefutunk, akkor is megáll, megkérdezi, hogy vagyunk, tud-e valamiben segíteni. Egyszer vittem neki egy cserepes virágot, teljesen zavarban volt, hogy miért viszem, nem kellett volna, meg hát neki ez a dolga. Szóval szerintem nem várják el, de ilyen apróság jól esik nekik is, mint mindenkinek...
2010. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem adok pénzt, ez a dolga. Ha jön, megkínálom valami innivalóval. Csak a dokinak adok ha kijön.
2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!