Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy újra a saját...

Mit tegyek, hogy újra a saját ágyában aludjon?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom,eddig minden rendben volt altatás terén.Letettem,kicsit nyöszörgött vagy forgolódott és elaludt.Előfordult,hogy sírt és kivettem még pár percre,de aztán visszatettem és elaludt.Kb egy hónapja csak akkor jöhettem ki a szobájábó,ha már elaludt,mert folyton figyelte,ott vagyok-e.Gondolom ez a szeparációs szorongás.Ezzel nem is volt baj,de mióta fel tud állni,nem lehet elaltatni.Ordít állandóan,hulla fáradt,de feláll.Próbáltam,hogy visszfektetem (leülni még nem tud állásból),de egy óra múlva feladtam.Cicin elalszik nagy nehezen,de amint ágyst ér a feneke,felkel és ordít.Már nem elég,hogy ott vagyok,mert feláll és addig sír míg ki nem veszem.Elfáradtam,két napja mellettünk alszik.Kb 3X-4X felébred,de van hogy elég hogy ott vagyok mellette,van,hogy cici kell.(Éjszaka mindig is ciczett kb 2szer de aztán egyből visszaaludt).Szeretném,ha újra a szobájában,a saját ágyában aludna.Mi a megoldás?Néztem az álomba ringató praktikákat,de erről nem írt.
2010. jún. 15. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szia,elnézést az offért, csak együttérzésem küldöm, 14 hós a fiam és csak enyhültek a tünetek. (ő nem áll, hanem tornázik, bukfencezik, stb.), éjszaka 3 vagy 4 ébredés. szerintem mindent kipróbáltam a legszigorúbb kimegyek és leszarom, otthagyom módszeren kívül.
2010. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia kedves anyuka!ismeros a helyzet.az én lányom még szilveszterkor ugy megijedt a tuzijátéktol,h képtelen volt elaludni,kimászott!!! a kiságyábol,holott fél éves kora ota kulon aludt.most két megoldás lehetséges:lehet,h elkezdett félni a sotétben.végy neki vmi kis lámpát,gyenge fényut,esetleg mesefigurásat.ez nekunk bevált.erre rá egy évre jott a ragszkodos korszak,folyton átjott hozzánk.ugy oldottam meg,h letesz ot aludni,én lefekszem a kiságy mellé(még abban alszik,2fél éves),joéjtpuszi mese és oldalra fordulok.ha beszélni kezd.nem válaszolok,ebbol tudja,h most már tényleg alvás van.vagy ha ez sem segít,magno és mesekazetta..az még engem is elaltatott.remélem tudtam segíteni....probálgatni kell, a babád folyton változni fog...kitartást neked!
2010. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!