Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtartanátok a babát?

Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Megtartanátok a babát, ha harmadik gyerekként érkezne, spirál mellett, 2 szobás lakásba?

Költözni maximum 1 vagy 2 év múlva tudnánk, addig semmiképp.


2018. máj. 29. 11:24
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A ,,nagyok" is még csak 3 és 2 évesek.
2018. máj. 29. 11:25
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Igen. De ez kit érdekel, nem én vagyok terhes, hanem te.
2018. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Nem tervezünk többet, védekezek. Ha így is becsúszna, akkor nem tartanánk meg.


(volt abortuszom, és van gyerekem is)

2018. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Én már a két gyereket is soknak érzem egy két szobás lakásba.Viszont nem vetetnék el gyereket,főleg ha csak ennyi a hátránya,hogy egyelőre ekkora otthonnal kell beérni.Ha van elég jövedelmünk három gyerek felnevelésére,akkor azt a két évet kibírnánk.
2018. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, mert számomra ez egy jel, hogy nagyon akarna jönni. De ki hogy fogja fel. Szívem szerint én megtartanám, csak a hely miatt is aggódom.
2018. máj. 29. 11:30
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy nem a lakás mérete alapján döntenék, hanem hogy hogy terveztük az életünket.

Ha ti szeretnétek még egy gyereket, csak épp nem jókor jött, akkor vállaljátok. Ha mindenképpen megálltatok volna 2-nél, akkor ne vállaljátok.


Én 1 gyerekesként érzem tökéletesnek az életem. Kollégáméknál 3-2-0 volt a felállás életkorban a 3 gyerekkel. Nekik meg így tökéletes (ott sem tervezett volt a picike, legalábbis időben nem akkor). Most már 2 éves a picúr is, nagyon szép család.

2018. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha gyereket akarnék, akkor megtartanám. De mivel spirált használsz, elvileg nem akarsz gyereket. Mondjuk én spvadidegenek vekem3nye helyett inkább a partneremet kérdeznem meg errol
2018. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%

Ismerek olyat akik 3 gyereket nevelnek másfél szobás lakásba. Nem ítélem el őket, de nem is tartom őket komplettnek.

Maradjunk annyiban, hogy nem vállalnék még kettőt se, nemhogy hármat.

2018. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a masik ketto is kicsi meg, es koltozni terveztek, ezert en nem tartom akkora gondnak, hogy egy szobaban legyen harom gyerek, a legkisebb valoszinuleg ugyis veletek lesz az elejen+a szulesig eltelt ido, es mar lehet, hogy koltoztok is. En megtartanam, de en nagyon keves olyan helyzetet tudnek elkepzelni, hogy elvetetnem, a tieteket semmikepp sem tarton annak. Raadasul irod, hogy te is szeretned a babat.
2018. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Megtartanám. Leginkább azért, mert elvetetni úgyse lennék képes. Nem ítélem el azt, aki abortuszra megy. Egyszerűen csak én nem tudnám végigcsinálni. Onnantól az enyém, hogy megfogant.

Két gyerek után három már nem akkora plusz se anyagilag, se házimunkában. Tapasztalat. ;)

2018. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!